Колір нижньої білизни: розкриваємо секрети

Нижню білизну ми ховаємо від всіх. І не дивно, що вона може приховувати якісь таємниці. Секрети, мрії і найпотаємніші бажання жінки ховає в собі колір нижньої білизни! Чоловіки, придивіться уважніше, якого кольору спідня білизна у вашої половинки. Воно вам розповість багато.

MO044EWZNV58_5854378_1_v1Червоний колір

Сміливі і вольові, темпераментні і принципові — ось власниці червоної білизни. Завжди хочуть бути першими, в житті — лідери. Дуже глибоко сприймають образу, тому прощати не поспішають. Жінка в червоній білизні — пристрасна, енергійна. Червоне, перш за все це еротична білизна. Простим фліртом не захоплюється. Чоловіки, які знаходяться біля неї — сміливі. У ліжку все відкрито і відверто.

Чорний колір

Чорний колір вибирають жінки, готові піти на експеримент, сміливі. Вони впевнені в собі, навіть дуже. Гумористки, завжди знають собі ціну! У інтимній обстановці чорний колір символізує про те, що з такою жінкою можна вести себе розкуто, без обмежень. Жінки в чорній білизні люблять рівноправність в сексі: можуть бути як і активними, так і пасивними.

Білий колір

Жінка, яка носить білу білизну — прямолінійна, впевнена в собі, любить, щоб скрізь був порядок. Любительки білого — традиційні і природні в романтичних стосунках і сім’ї. Чоловіки люблять тіло цієї жінки: білий колір не подає їм ніяких імпульсів. У той же час жінка, надягаючи білу білизну, знає, що не білизною заворожує чоловіка.

Синій колір

Це творчі, загадкові натури. Жінка в синій білизні іноді сумна, чуттєва, відкрита до нових знайомств. Але тільки для тих, у кому вона впевнена. Творчі красуні займаються сексом заради задоволення і тільки з бажанням. Коли пасивні в ліжку, вони підтримують ініціативу партнера. Чоловіків вони приваблюють своєю загадковістю.

Блакитний колір

Блакитний колір символізує спокій і нерішучість. Якщо в гардеробі вашої жінки більше білизни цього кольору, то ваша жінка не любить гучних вечірок і компаній.

Коричневий колір

Цьому кольору приділяють увагу сором’язливі і скромні жінки. Вони бояться довіряти, бути ніжними, нечутливі.

Сірий колір

Жінка в сірій білизні — скритна. У спілкуванні — важка людина.

Салатовий колір

Жінка, яка любить салатовий колір, постійно прагне до чогось нового. Вона спонтанна, і в будь-який момент може зірватися з місця.

Жовтий колір

Цей колір білизни вибирає жінка, яка любить життя і легко до нього ставиться. Повністю віддається партнеру, пристрасна і весела. Вона вибирає якісний секс, на що і вказує жовтий колір.

Рожевий колір

Рожевий колір вибирають жінки ніжні, чутливі. Їх настрій залежить від ситуації: може легко образитися і легко розтанути. Не любить конфліктів. Жінка-кокетка, хоче, щоб до неї ставилися з любов’ю.