Коли світ перевернувся догори дригом: нова українська комедія «Зірки за обміном» уже в прокаті

Здається, фільмів про несподіване перевтілення знято так багато, що цей поворот сюжету можна сміливо зараховувати до вічних. Українські кінороби вирішили вдихнути нове життя в популярний художній прийом та поекспериментували не аби з ким, а з топовими естрадними виконавцями. «Зірки за обміном» https://sweet.tv/movie/19187-zvezdy-po-obmenu — гарна комедія для шанувальників дуету Оля Полякова + Дзідзьо, і не тільки.

Інші ролі в «Зірках за обміном» виконали як молоді, так і добре знані вітчизняні актори: Юрій Горбунов, Наталія Сумська, Сергій Либа, Марія Пустова, Дмитро Вівчарюк, Роман Халаімов, Єфросинія Мельник, Єлізар Назаренко, Олег Волощенко та інші.

На чому ґрунтується сюжет фільму

Усі сюжетні лінії обертаються навколо двох зірок вітчизняного шоу-бізнесу — артистки Олі Малякової та Фоми Михайловського. Очевидно, що імена цих дійових осіб сценаристи не надто довго обирали. Артисти люто ненавидять одне одного та готові на все, аби покепкувати: ставлять одне одному підніжки на публіці, дають аж надто глузливі коментарі журналістам, але якось потрапляють у делікатну халепу — вони міняються тілами. Кожен прагне будь-що повернути своє, але зробити це буде ой як непросто. Доведеться хоча б на якийсь час примиритися та вирішити сімейні проблеми одне одного. Автори запевняють, що мали на меті також розвіяти гендерні стереотипи.

Цього разу співпродюсером виступила Оля Полякова. В інтерв’ю зірка зізналася, що такого досвіду раніше не мала, а робота в кіно загалом сильно відрізняється від виступів на сцені. За її словами, коли йдеться про фільм, емоції глядачів треба передбачити та працювати на перспективу. Загалом артистка переконана, що знімальна група постаралася на славу та створила достойну комедію. «Глядач точно буде реготати» — заявила співачка, акторка і кінопродюсерка в одній особі. До створення проєкту долучилися також добре знані компанії KINOROB (FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment Agency.

На кого розрахована кінострічка

Автори картини орієнтувалися на широку аудиторію, адже трохи розважитись не завадить нікому. Особливо приємним перегляд буде для шанувальників зіркової пари Дзідзьо + Оля Полякова. Для них це не перша спільна робота в кіно. Раніше артисти зіграли головні ролі в другій частині «Свінгерів», 2019 рік. Тоді пікантна комедія отримала безліч позитивних відгуків від вибагливої публіки.

Щодо «Зірок за обміном» в одному інтерв’ю Михайло Фома (він же Дзідзьо) зазначив, що це — легка комедія про життя. Вона має реальний соціальний підтекст та закликає понад усе цінувати стосунки всередині родини. Статки, популярність — не головне.

Комедійний фільм мали показати на великих екранах ще у грудні минулого року, та через карантин дату виходу в прокат перенесли.

Відгуки глядацької аудиторії

Зважаючи на нещодавню прем’єру фільму, відгуків у мережі поки що небагато. Та глядачі сходяться на тому, що сюжет хоч і не новий, проте у вітчизняній інтерпретації набуває особливого забарвлення. Жарти, дотепи, пікантні ситуації справді мають важливий підтекст. Та все ж перегляд такого кіно — непоганий спосіб розслабитись та отримати чергову порцію позитивних емоцій.

Як годиться, акаунти, що мають назву фільму, з’явилися в соціальних мережах «Інстаграм» та «Фейсбук». І хоч ці сторінки поки не надто популярні, вони точно допоможуть глядачам скласти попереднє уявлення про фільм та вирішити, чи варто подивитися його негайно, чи краще запланувати родинний перегляд на вихідних.