Коли потрібно відвідувати дерматолога з дітьми?

У дитини в дитячому віці має бути гладка і чиста шкіра. Запалення, почервоніння і висипання викликають тривогу у батьків. Подібні утворення можуть бути як нормальною реакцією організму на будь-який вплив навколишньої природи, так і ознакою початку певного захворювання. Запишіться на прийом до лікаря і дитячий дерматолог переконається в тому, що стану здоров’я маленької дитини ніщо не загрожує.

5bdcaebda5861125fb761f21Привід звернутися до дерматолога

Утворення пухирів, фурункулів, поява висипу сигналізують про небезпеку. Сверблячка — це тривожний знак. Випадання волосся, поганий стан нігтів і укуси комах — це важливі прапорці. У всіх цих випадках необхідно записати на прийом до фахівця. Якщо вас турбує стан шкіри, волосся або нігтів малюка — слід відвідати дерматолога.

Обов’язки

Діагностика та лікування хвороб епідермісу — це основне завдання. Також необхідно підібрати дієту і раціон харчування, підібрати косметику, отримати рекомендації щодо догляду за шкірним покривом дитини. Все це входить в перелік прямих обов’язків фахівця.

Прийом

Прийом проходить в кілька етапів. Слід почати з того, що консультації здійснюються тільки при попередньому записі. Слід розповісти про стан дитячого організму, відповісти на всі питання і пройти огляд. Можливо, лікар зможе прийти до певних висновків, виписати ліки і дати поради. Але існує ймовірність того, що доведеться пройти додаткові обстеження.

Додаткові обстеження

По-перше, у багатьох випадках перевіряють склад крові. Існує загальний і біохімічний аналіз, а також перевірка на антитіла, антигени і алергени. По-друге, в деяких випадках проводять цитологічне або гістологічне обстеження. Перший варіант перевіряє стан клітин, дозволяє діагностувати такі хвороби як рак і псоріаз. Другий варіант застосовують для роботи з різними утвореннями. Зішкріб і його аналіз дозволяють діагностувати наявність різних інфекцій. У деяких випадках може знадобитися консультація інших фахівців.

Дерматолога слід відвідувати у всіх випадках, коли стан шкірних покривів організму змінюється в гіршу сторону.