Коли потрібна вагітність?

Планування сім’ї давно стало цілою наукою, і сюди головним чином входить офіційний висновок відносин і зачаття першої і наступних дітей. Проте, вчені, лікарі, соціологи і психологи не можуть зійтися в головному — коли потрібно вагітніти і народжувати?

1_zpsd930322cЯк і в будь-якій жіночій справі, тут є величезна кількість тонкощів, починаючи з готовності до сімейних та серйозних стосунків в принципі. Бо забруднення паспорта штампом говорить лише про можливу фінансову забезпеченість після розлучення і не покладає ніяких обов’язків, а ось вагітність та її результат буде з вами все життя.

Безсумнівно, зустрівши свою любов вам тут же захочеться народити купу чарівних діточок і окситоцин (гормон материнського інкстінта) буде бити в голову тоннами речовини. Однак, він же і змушує сприймати обранця, навіть в негативних проявах його характеру, чарівним чоловіком і взагалі героєм.

Як же зрозуміти свій настрій?

Насправді ніяк. Тому психологи, щоб уникнути траватічності зруйнованих ідеалів, рекомендують до моменту зачаття дітей приблизно рік пожити парою для себе. Ходити в кафе, боулінг, грати в ігри і підтримувати активні дружні зв’язки, при цьому навіть не замислюючись про можливе настання вагітності через якісне запобігання.

 

Згодом наявність гормону в крові трохи зменшиться і вже тут можна подумати:

 

 

1. Чи здатні ви витягнути дитину в найближчі кілька років, за умови, що працездатним, мінімум три роки, буде тільки чоловік або є необхідність назбирати трохи грошей.

2. Чи є де виховувати дитину? І не треба вигукувати на цьому місці, що наші прабабусі в полях народжували та шістьох в землянці ростили. Час змінився, до елементарного — у дитини перші кілька років в дитячому садку і школі буде територіальна прив’язка та різко переїжджати з одного району в інший вона не дозволить, бо місця в інших установах просто забиті.

3. Чи готові ви зараз розпрощатися з шикарними локонами і фігурою і чи готовий ваш чоловік, хоча б на півтора року? Справа в тому, що дитина псує форму грудей, живота і стегон, все це можна змінити і підтягнути, більш того під час вагітності організм омолоджується, проте, перша вагітність і перші пологи приносять масу незручностей з якими зможуть впоратися лише другі пологи. Про це не потрібно забувати, чи здатні ви впоратися з навантаженням що перевищує звичайне в сотні разів?

Якщо на всі ці питання відповідь так, то вам вже пора. Якщо хоч б одне змушує вас сумніватися, то варто убезпечити себе подумавши, перш ніж кинутися в цей вир з головою.