Коли потрібен ремонт бойлера?

Кращий спосіб постійно використовувати гарячу воду і в той же час оплачувати за неї не скажені суми — це поставити у себе вдома водонагрівач (бойлер). Вже перевірено, що саме бойлер дозволяє користуватися гарячою водою в потрібний час і за прийнятною вартістю. Бойлер, як правило, складається з накопичувального бака, нагрівального елементу і анода.

kak-ustanovit-bojler-v-vannojНа всі побутові прилади надаються гарантійні терміни, і це не дарма, адже будь-який предмет має свій термін служби, і бойлер не є винятком. І приходить той час, коли потрібен ремонт бойлера. Так, звичайно, цьому можна запобігти або, так би мовити відтягнути на деякий термін, але для цього потрібно своєчасно проводити профілактичні роботи, і правильно використовувати побутовий прилад.

Як правило, щоб бойлер прослужив вам якомога довше, необхідно раз на рік проводити чистку бойлера, що дозволить зберегти нагрівальний елемент.

Першим і самим небезпечним ворогом нагрівального елемента, є вода, якою нам доводиться користуватися у своєму повсякденному житті. Так як у воді присутні важкі домішки металів і солей, то всі вони під впливом високої температури утворюють накип, який осідає на поверхні нагрівального елементу і рано чи пізно призведе до його перегорання.

Як же визначити, що виникли якісь проблеми з бойлером? Ну, по-перше, потрібно стежити за його роботою. І коли ви стали помічати будь-які збої в його роботі, зверніться у сервісний центр за даним посиланням http://techservice.vn.ua/uslugi/uslugi-po-remontu-boylerov-v-vinnice.html, де майстри виконають ремонт бойлера якісно і в найкоротші терміни.

Так, коли ж варто викликати майстра:

— під час купання або миття рук вас б’є струмом;

— вода з бойлера набула неприємного запаху і жовтуватого кольору;

— вода у бойлері не встигає нагріватися до потрібної температури;

— вода з бойлера дуже сильно нагрівається;

— бойлер перестав працювати або працює періодично.

Основні несправності бойлера:

— перегорів нагрівальний елемент;

— несправна мережева вилка або кабель;

— механічні пошкодження накопичувального бака бойлера;

— пошкодження анода бойлера.

Якою б не була поломка, не беріться за ремонт бойлера самостійно, це може нашкодити не тільки вам і вашому гаманцю, а й оточуючим, адже бойлер це прилад, який працює від мережі під високою електричною напругою.