Коли доречний подарунок із срібла?

Практично жодне свято не обходиться без подарунків. Подарунки ми підносимо своїм близьким, друзям і знайомим. І ці подарунки найрізноманітніші: від дрібнички до розкішного дорогого подарунка. Вибирати подарунок дуже складно, так як він повинен відповідати і нагоди, і одержувачу подарунка. Якщо ви вирішили відійти від звичайних подарунків, які стали традиційними на свято: гроші в конверті — на весілля та ювілеї, книги — співробітникам, квіти — жінкам, канцелярське приладдя — шефу, то саме час обрати подарунок із срібла. Речі зі срібла абсолютно різні, можна вибрати щось оригінальне і недороге, а також елітний подарунок ручної роботи.
serebro_podarkiЩо подарувати із срібла на весілля?
Подарунки на весілля можуть бути різноманітними: срібні фужери для молодих, срібна ікона, але найбільш традиційним є срібний посуд. Він стане багатством нової сім’ї — фамільне срібло, яке потім буде передаватися у спадок новому поколінню. І не забувайте, що подарунок на срібне весілля повинен бути, звичайно ж, із срібла.
Що подарувати із срібла жінці?
Безумовно, одним з найбільш популярних подарунків для жінки із срібла буде ювелірна прикраса: сережки, брошки, перстні, підвіски і все те, що зробить її щасливою. А ще краще, якщо ці прикраси будуть зроблені вручну тільки для неї.

До речі, є ссылка на ювелірний інтернет-магазин, в якому можна придбати кільця зі срібла за привабливими цінами.

Однак на цьому список подарунків не закінчується адже є ще і столове срібло. Багато господинь мріють про красивий посуд, який прикрасить стіл і підніме настрій. Срібний посуд відповідає всім цим якостям, він завжди цінується і є прекрасним подарунком для жінки.
Інші срібні подарунки для жінки: срібна шпилька, срібні приладдя для рукоділля (для майстринь), срібне дзеркальце, а також інші речі зроблені за індивідуальним замовленням.

 

Що подарувати із срібла чоловікові?
Подарунок із срібла для чоловіка — це також актуально, як і для жінки. Адже вибір подарунків різноманітний, і правильно підібраний подарунок може підкреслити його статус.
Подарунок для чоловіка може бути наступний: срібна шпилька для краватки, портсигар із срібла, срібна візитниця ручної роботи, срібна фляга, а також сувенірна зброя, мисливські аксесуари.
Підібрати подарунок із срібла можна будь — якому чоловіку, незалежно від сфери його діяльності.
Що подарувати із срібла новонародженій дитині?
Вибір подарунків із срібла настільки різноманітний, що навіть для народженої дитини знайдеться щось цікаве. Причому таких подарунків не так і мало: традиційний подарунок для малюків — срібний посуд для дитини або срібна ложечка, срібна шпилька, срібна брязкальце. Срібні речі для малюка особливо цінні так, як відомо, що срібло має антибактеріальну дію, і також є потужним імуномодулятором.
Таким чином, вибравши подарунок із срібла, ви не прогадаєте, такий оригінальний подарунок порадує одержувача і буде ним використовуватися, без всякого сумніву.