Коли їхати в пологовий будинок?

Вагітність — це хвилюючий період у житті кожної жінки. А останні місяці особливо важкі для майбутньої мами. Вона в тривозі і мріє скоріше б народити.

 

 

Найголовніше питання, яке хвилює майбутню маму і членів її сім’ї, коли їхати і що брати в пологовий будинок? Потрібно сказати про те, що точно ніхто не знає, коли почнуться пологи. Тому майбутній мамі залишається тільки прислухатися порад лікарів, своїх подруг і, звичайно, до самої себе. До цього часу необхідно визначитися на чому ви поїдете до пологового будинку в разі початку переймів. Звичайно краще на своєму автомобілі, проте не завжди перейми починаються в зручний для нас час, тому мати номер телефону або адресу сайту таксі необхідно обов’язково, для того, щоб з комфортом дістатися до пологового будинку.

f371de45dcee0fa28791f3022087c323

 

 

Для початку варто відзначити, що жінка повинна знати приблизне число своїх пологів, яке розраховується лікарем-гінекологом з останньої менструації. Хоча це не дає повної гарантії, того, що це трапиться в зазначений термін. Але, незважаючи на це, вагітність триває 40 тижнів, і дитина вважається доношеною на 37 тижні від даного терміну.

 

 

Варто звернути увагу на те, що, після 36-тижневого терміну жінці не варто далеко їхати від пологового будинку.

 

 

Є провісники пологів, які у кожного проявляються по-різному. За один або два тижні до початку пологів у жінки опускається живіт і їй стає легше дихати. У цей час можуть з’явитися тренувальні сутички — нерегулярні скорочення матки. Ознакою настання пологів є відхід слизової пробки, таке буває за два або три дні до початку процесу. Якщо у вагітної жінки з’явилися дані ознаки, то це говорить про те, то до появи дитини залишилися лічені дні.

 

 

Кожні пологи починаються по-своєму. У багатьох випадків — це тяжкість внизу живота, біль внизу попереку, тимчасове «скам’яніння» матки. Перейми повторюються через кожні 20 хвилин; з кожним разом їх інтенсивність збільшується, а періоди між ними зменшуються. Але це зовсім не означає, що настав час для вагітної жінки негайно їхати в пологовий будинок.

 

 

Нарешті, наступне необхідно взяти до уваги, щоб не помилитися з часом відправки в пологовий будинок:

 

 

— якщо йдеться про перші пологи, то в пологовий будинок потрібно їхати не більше ніж за півгодини, можна дочекатися, поки інтервали між переймами зменшаться до 5 хвилин. Це найкращий час для поїздки в пологовий будинок;

 

 

— якщо другі пологи, то дещо скорочується час між переймами. Рекомендується дочекатися, коли інтервал між переймами буде 10 хвилин, і тоді можна вирушати в пологовий будинок;

 

 

— а якщо з’явилися навколоплідні води або кров’янисті виділення, а матка стала болючою на дотик, то не варто чекати початку переймів, в пологовий будинок потрібно їхати негайно;

 

 

— симптомами початку пологів і появи ймовірних ускладнень може стати сильний головний біль, погіршання зору, тяжкість в потиличній частині голови, підвищений артеріальний тиск. Ці ознаки показник, того, що з’явилася загроза для матері і дитини, і тому їхати в пологовий будинок потрібно негайно.

 

 

Отже, якщо вагітність проходить без ускладнень, відправлятися в пологовий будинок необхідно з початком пологів, і не варто хвилюватися про те, що ви не встигнете. Налаштуйтеся на позитив і менше переживайте, і все пройде відмінно.