Колготки — важливий елемент гардеробу кожної жінки

Однією з незамінних речей в жіночому гардеробі вважаються колготки. Вони є завершальним штрихом в цілісному образі жінки. Якщо колготки мають малюнок або яскравий колір, то дуже важливо, щоб ця незвичайність не межувала з вульгарністю.

15015_7005_300_001_b_m_30mbКолготки є яскравою деталлю в одязі, тому дуже важливо не перевантажити образ. Наприклад, колготки з леопардовим принтом відмінно поєднуються з міні-спідницею або кардиганом. Для літнього варіанту верхом несмаку будуть взуті босоніжки на капроновые колготки тілесного кольору. А теплі зимові колготки ідеально підійдуть під яскраві пуховики і чоботи. Необхідно дотримуватися деяких правил при покупці колготок. По-перше, при виборі пари вам необхідно враховувати колір вашого взуття і його тон.

Дуже добре підійдуть нейтральні кольори колготок до ділового стилю жінки. Яскраві моделі найкраще підходять під вечірній гардероб. По-друге, великий принт на колготках здатний візуально зробити ваші ноги товстішими. По-третє, останнім часом особливої популярності стали набувати легінси, які ідеально підходять під будь-який стиль одягу і можуть стати альтернативою звичайним колготкам.

По-четверте, якщо ви є володаркою чутливої шкіри, то краще за все підходити до вибору колготок більш ретельно. Вибирайте якісні моделі, які не зможуть викликати у вас алергічних реакцій.

І останнє, п’яте правило. Довгий час вважалося, що колготки є недовговічним предметом жіночого гардеробу, але це не зовсім так. Тенденції останнього часу такі, що виробники намагаються зробити більш міцні і якісні колготки, але, відповідно, ціна їх буде трохи вищою, ніж у звичайних колготок «міняй кожен день». Тому вибір тільки за вами! Якісні колготки з довгим терміном експлуатації відрізняє приємна структура і гіпоалергенність матеріалу.