Колготки в горох — модний тренд

Жінки часто недооцінюють значення колготок в їх образі, вважаючи, що достатньо мати подібні панчішно-шкарпеткові вироби чорного і тілесного кольору. Але сьогодні існує величезна різноманітність колготок, що можуть передбачати різний колір і візерунки. Останнім часом справжнім модним трендом вважаються колготки в горох, за допомогою яких можна додатково підкреслити стрункість ваших ніжок.

1316110161-7642_0cff4f3ab09f4d1fcda7ad22e2ba25ef_390 (1)Але ці колготки є достатньо яскравими, тому важливо знати, як правильно поєднувати їх з іншими предметами одягу. Найкращим варіантом є використання однотонного одягу. Чим простішим буде крій речей, тим краще. Якщо ви доповнюєте образ аксесуарами, вони теж повинні бути максимально простими і непомітними. Причому ви повинні знати, що роблять ніжки стрімкішими лише колготки в дрібний горох. Але якщо ви виберете модель з великим горохом, ваші ніжки будуть виглядати більш повними.

Якщо ви вирішили придбати колготки в горох, потрібно враховувати, що вони повинні бути єдиним яскравим елементом у вашому образі. В іншому випадку образ буде виглядати безглуздо. Колір гороху теж має значення. Як би дивно не звучало, але найскладніше вибрати речі під колготки в чорний горох. Багато жінок підходять до цього питання легковажно, тому обраний яскравий принт починає виглядати неприродно і безглуздо. Бажано, щоб одяг і взуття були того ж кольору і відтінку, що дозволить візуально згладити образ. Можете також використовувати класичну маленьку чорну сукню, яку відмінно доповнять туфлі чорного кольору. Якщо ж мова йде про зимовий варіант колготок в чорний горох, шуба або пальто повинні бути того ж кольору, що і чоботи.