Коктейльна сукня — вибір на всі часи

Мабуть, немає для жінки більш хвилюючого і неспокійного заняття, ніж процес вибору вечірнього вбрання. Особливо, коли жінка точно знає, коли і куди вона це вбрання планує одягнути. Весілля родичів або близьких друзів — це саме те торжество, через яке проблема «ой, а що ж мені одягнути?» особливо гостро постає перед представницями прекрасної статі. Весілля вимагає особливого підходу до доречності та оригінальності наряду.

1-1-1Яке вбрання найкраще одягнути на весілля?

Коктейльна сукня, це, мабуть, самий оптимальний вибір для створення фурору на будь-якому торжестві, а особливо на весіллі, тому саме така сукня на весілля підійде на всі сто.

Коктейльна сукня: особливості

Що взагалі представляє собою коктейльна сукня? Це своєрідний компроміс між розкішшю вечірньої сукні і демократичністю сукні звичайної. Класичний варіант являє собою коротку, до колін, сукню без або з укороченими рукавами. На відміну від вечірньої сукні — коктейльний варіант буде доречний в будь-якій обстановці, від грандіозної вечірки на роботі до скромного святкування у вузькому колі. Вважається, що коктейльна сукня має бути однотонною, але сучасна мода не вважається класикою і зараз можна зустріти такі сукні будь-яких забарвлень, будь-якого фасону і з використанням самих сміливих варіантів обробки. Тож впевнено вибирайте саме той варіант сукні, який вам найбільше подобається. І також подумайте, до чого ви зможете одягнути її у найближчому майбутньому, щоб сукня не стала річчю на один раз.

Історія однієї маленької сукні

Традиційно автором коктейльної сукні вважається Коко Шанель зі своєю «маленькою чорною сукнею». Саме вона привнесла і популяризувала цей непомітний фасон, який можна відмінно обіграти із самими різними аксесуарами і який може стати «паличкою-виручалочкою» для будь-якої непередбаченої ситуації. Не дивлячись на те, що історія цієї сукні налічує вже майже 100 років вона досі є актуальною і практично завжди присутня в модних колекціях, лише трохи змінюючись під вимоги моди.