Кокосова олія в косметології

Кокосова олія ще з давніх часів вважалася засобом для підтримки жіночої молодості та краси. Її до цього дня постійно використовують як омолоджуючий і живильний засіб як для шкіри обличчя, так і для всього тіла.

main_post_6c932f7072bd26b4d76b61a034de4f36Думаю не важко здогадатися, що кокосова олія виготовляється з кокосів, точніше з м’якоті плоду. Вона в собі містить 65% кокосової олії. Процес отримання нескладний. М’якоть сушать, подрібнюють, а потім просто вичавлюють олію. До речі, тайські бальзами роблять на основі саме кокосового олії, і недарма.

Невідфільтрована кокосова олія має жовтуватий колір і сильно виражений кокосовий запах. Фахівці вважають, що для шкіри обличчя набагато краще буде використовувати відфільтровану олію. Воно має більш прозорий колір, а так само менш виражений кокосовий запах.

Якщо застосовувати кокосову олію, то можливо не тільки підтримувати, а й повернути красу будь-якого типу шкіри, але особливо її радять застосовувати жінкам, які мають сухий тип шкіри. Причина в тому, що кокосова олія має зволожуючі, пом’якшуючі і поживні властивості. Вона може розгладити шкіру, надати їй еластичність, пружність і тонус. Можете починати вже забувати про неглибокі зморшки.

Лікарі радять застосовувати кокосове олія як до, так і після сеансів в солярії. Це допоможе не тільки захиститися від ультрафіолетових випромінювань, а й уникнути сонячних опіків. Вона найкраще підходить для догляду за чутливою шкірою.

Як бачите, варіантів застосування багато! Обов’язково радимо використовувати не тільки для виправлення недоліків шкіри, а й для профілактики.