Кодування від зайвої ваги

Для багатьох жінок боротьба із зайвими кілограмами це нескінченна війна. Для одних достатньо виключити деякі продукти з раціону і посилити фізичне навантаження, а іншим не допомагають навіть найжорсткіші дієти і виснажливі тренування по кілька годин в день. Що ж робити, як повернути колишню красу і стрункість? Кодування від зайвої ваги, це ще одна можливість вирішити проблему.

kak-pohudet-siselЗ 1980 року ця процедура увійшла в життя людей поряд з кодуванням від алкогольної залежності та інших шкідливих пристрастей.

Кодування від зайвої ваги в даний час користується все більшою популярністю. Тому як це єдиний спосіб швидко і якісно вирішити проблему. Як відомо багато наших проблем зі здоров’ям, у тому числі і зайва вага, можуть бути наслідком стресу і депресивного стану. Дуже часто шкідливі звички, в тому числі і надмірне вживання їжі, це можливість захиститися від проблем і негараздів зовнішнього світу.

І перш ніж вирішувати проблему, тим або іншим способом необхідно з’ясувати її причину.

Яким способом відбувається кодування від зайвої ваги?

Перш за все, потрібно знати, що виконувати дану процедуру повинен фахівець психотерапевт.

Суть кодування полягає в нагнітанні напруги, розповідями про шкоду деяких продуктів і переїдання в цілому. Пацієнту доводять шкідливість таких продуктів, як сіль, цукор, біле борошно, жири тваринного походження та інших продуктів.

Потім пацієнта вводять в транс і вселяють йому огиду до звички вживання надмірної кількості продуктів, і до окремих продуктів зокрема. Результатом такого навіювання є той факт, що після процедури найменший шматочок певної їжі, наприклад, шматочок торта, може викликати у пацієнта нудоту, блювоту і ряд інших неприємних відчуттів, геть відбиваючих бажання його з’їсти. І так відбувається завжди, коли пацієнт намагається з’їсти щось шкідливе, крім цього, перед очима спливають картини, які під впливом гіпнозу вселяв лікар. Начебто людина не може влізти в свій одяг, пройти в дверний проріз та інші подібні речі.

В перший день після кодування не рекомендується приймати їжу, таким чином посилюється сприйняття процедури і ефект від неї більш відчутний. І обов’язковим є навчання пацієнта основам правильного харчування.

Спираючись на статистику, відомо, що тільки п’ятдесят відсотків пацієнтів після кодування відмовляються від колишнього способу життя і припиняють зловживання поглинанням продуктів. І лише половина цих п’ятдесяти відсотків після закінчення терміну кодування продовжують дотримуватися режиму, нав’язаного кодуванням.

Але часто трапляється так, що після процедури людина припиняє поглинати безконтрольно їжу, але при цьому її емоційний стан сильно погіршується. Трапляються депресії, неконтрольовані нервові зриви.

Не вірте, якщо вам говорять, що кодування можна провести за один сеанс. Фахівцю потрібно з’ясувати причину відхилення і налаштувати пацієнта на позитивний результат. А це самі розумієте, вимагає час.

Кодування — це не спосіб схуднення, це можливість психологічно налаштувати людини на досягнення поставленої мети.