Кодування від алкоголізму: що потрібно знати про підготовку до процедури?

Кодування від алкоголізму залишається одним з найпопулярніших методів боротьби із залежністю, незважаючи на появу багатьох кардинально нових технік. Довіра пацієнтів до процедури обумовлена простим проведенням, можливістю відразу оцінити результат, мінімальною кількістю обмежень і побічних ефектів. Для проходження кодування від алкоголю потрібно пройти мінімальну підготовку, яка не потребує госпіталізації.

VshivanieTorpediНавіщо потрібна підготовка до кодування від алкоголю?

Більшість видів кодування від алкоголю засновані на введенні в організм препаратів на основі дисульфіраму. Речовина уповільнює або повністю блокує виведення альдегідів з організму. Якщо на момент кодування в крові залишилося хоча б трохи алкоголю, розвиток побічних ефектів від процедури неминучий. Щоб заборонна процедура подіяла, не стала причиною погіршення самопочуття, пацієнту потрібно обов’язково пройти підготовку.

Така сама ситуація і з кодуванням методом гіпнозу, апаратних технік. За відсутності належної підготовки, що забезпечує високий рівень мотивації на лікування і повернення до тверезості, не існує будь-яких гарантій, що сеанс буде ефективним.

Що корисно знати про підготовку до кодування?

Підготовка до кодування алкоголізму Івано-Франківськ займає мінімум часу і не вимагає від пацієнта будь-яких складнощів:

 

  • Проходження комплексного обстеження для визначення стадії хвороби, рівня її шкоди організму, можливих протипоказань для застосування однієї з методик.
  • Витримування періоду тверезості 3-5 днів перед медикаментозним кодуванням і не менше 2-4 тижнів перед сеансом гіпнозу або апаратного впливу.
  • Відвідування консультацій психолога для вироблення достатньої мотивації на тверезість.
  • Лікування хвороб та усунення симптомів, які можуть перешкодити ефекту кодування.

Кодування від алкоголю так само, як і інші техніки реалізується виключно за згодою хворого. Якщо алкоголік не хоче лікуватися, то ініціатором терапії можуть стати родичі. Тоді в якості підготовки пацієнту доведеться пройти інтервенцію. Методом потужного впливу на психіку лікар вселить залежній людині штучну мотивацію на тверезість.

Пройти кодування та ефективну підготовку до процедури на анонімній основі пропонують спеціалізовані клініки. Лікарі сучасного центру лікування алкоголізму знають, як допомогти хворим з будь-якою стадією залежності, повернути їх до кардинально іншого — тверезого життя, де є безліч інших пріоритетів, крім алкоголю.