Код шопоголіка: одяг, який не потрібен

При покупці одягу легко зробити помилку. Самий іноді поширений гріх жінки — імпульсивна покупка, над якою вона не замислюється. Вам здається, що блузка відповідного кольору, тому, не замислюючись, біжите з нею до касира. А вдома, виявляється, що або у вас є щось дуже схоже, або вона якось не дуже добре на вас виглядає. В результаті, знову немає що вдягнути. Ви можете легко бути обдуреними виставками, ярмарками, новими тенденціями і вигідними цінами в магазинах.

test159Перед тим, як відправитися за покупками, запам’ятайте такі правила:

1. Виберіть день, який не змушує робити покупки в поспіху, коли у вас гарний настрій. Не купуйте одяг, щоб утішити себе. Хоча це здається хорошим рішенням, сумний настрій не сприяє вдумливому вибору. Краще з’їсти шоколадку, ніж купувати дороге і дуже незручне взуття.

2. Визначіть точно, скільки ви можете витратити, і візьміть з собою тільки певну суму грошей. З кредитними картами не виходьте з дому, особливо, якщо ви схильні до частого їх використання.

3. Складіть список покупок. Подумайте про те, що ви хочете купити, і про те, що вам дійсно необхідно. Не забудьте перед виходом перевірити свій гардероб: хороший спосіб, щоб очистити його від усього непотрібного одягу, який ви надягали другий сезон поспіль. Якщо ви вирішили, що вам не вистачає теплих светрів, не купуйте їх тільки тому, що вони продаються за дуже вигідною ціною.

4. Взуття купуйте в другій половині дня, коли ваші ноги злегка опухли. При покупці вранці ви можете придбати невеликий розмір. Ніколи не вирішуйте купувати взуття, яке занадто мале.

5. Одяг по знижках, який в минулому сезоні був хітом. Подумайте про те, чи дійсно він вам необхідний. Усвідомте свою особистість (якщо вам не подобаються певне сукні, не змушуйте себе їх носити через моду) і речі, які у вас вже є в шафі. Не завжди те, що модно виглядає добре.

6. Пам’ятайте, що модні тенденції змінюються дуже швидко. Якщо у вас немає планів змінювати кожну хвилину свій гардероб, постарайтеся купувати речі, які не виходять з моди, принаймні, півроку.

7. Купуйте одяг, який відповідає вашій фігурі — підкреслює сильні сторони і маскує недоліки.

8. Не купуйте занадто маленький одяг! Це не хороший спосіб схуднути. Купуйте тільки ті речі, які є комфортними.

9. Остаточним рішення про покупку повинна бути примірка. Ви не повинні питати думки колег і помічників. Зрештою, ви самі найкраще знаєте, що вам необхідно.