Книги для дітей: як вибрати найкращі?

Про користь читання можна говорить буквально до нескінченності. Турботливі батьки починають прищеплювати любов до читання книг своїм дітям вже з самого раннього віку. У цьому немає нічого дивного, адже книги мають стати найкращими друзями дитини ще з дитинства. Для того, щоб показати малюкові неосяжний світ літератури, необхідно зробити так, щоб читання стало для нього не повинністю або обов’язком, а справжнім задоволенням.

luchshie_knigi_po_vospitaniyu_deteyСаме тому до вибору дитячих творів потрібно підходити з розумом. Достатньо всього лише кілька разів запропонувати дитині нудні і нецікаві твори, як любов до читання буде втрачена назавжди. В даний час на прилавки в книжкових магазинах виставлено безліч дитячих книг. Серед такого різноманіття губляться навіть дорослі, не кажучи вже про дітей. Варто відзначити, що купити дитячі книжки пазлы можна в інтернет-магазині за доступною ціною.

У даному випадку варто придивитися до творів найбільш талановитих і відомих дитячих письменників. У книзі важливий не тільки сюжет, який здасться малюкові цікавим і захоплюючим, але й певні виховні ідеї. Простіше кажучи, книги повинні не тільки допомагати дитині пізнавати навколишній світ, але і вчити її добра. Завдяки творам набагато легше пояснити своїй дитині «що таке добре і що таке погано». Книги повинні вчити дітей бути справедливими, чесними і терплячими. Нарешті, співпереживаючи героям казок, малюк навчитися співчувати і поважати почуття інших людей.

Вибирати дитячі книги для своєї дитини слід за віком. Немає ніякого сенсу в тому, щоб зачитувати п’ятирічному малюкові «дорослу» класику і сподіватися, що таке читання принесе йому користь. Таким чином, якщо ваша дитина ще не доросла до певних творів, то їх доцільно відкласти на потім. При цьому варто об’єктивно оцінювати рівень розвитку дитини. Всі твори, які ви зачитуєте дитині, повинні бути написані максимально простою, але в той же час красивою літературною мовою без сучасного жаргону.