Ключові моменти в догляді за волоссям

Споконвіку, головною природною прикрасою жінки вважалися волосся. Проте в сучасному світі, де на кожному кроці підстерігає стрес, неякісне харчування і багато шкідливого впливу, така прикраса все частіше переходить у розділ «важкої ноші».

До речі, в інтернет-магазині Webmarket ви можете придбати якісні інструменти для догляду за волоссям за низькими цінами.

11img19_3Насправді ж просто потрібно приділяти трохи більше уваги своєму волоссю, ніж це було потрібно раніше:

 

 • Шампунь. Перша базова пляшечка в арсеналі по догляду за волоссям кожної дівчини. Адже чистота – запорука здоров’я. До цього пункту особливих умов немає. Шампунь повинен добре вимивати волосся і бути приємним у застосуванні, адже все в цьому житті має приносити задоволення, тим більше догляд за волоссям!
 • Маска для волосся. Це також один з базових пунктів, без якого не обійтися при грамотному догляді за волоссям. Маска підбирається в залежності від потреби, проблем і структури волосся. Найкращі маски – у складі яких є рослинні олії! Саме цей засіб буде живити, зволожувати та відновлювати ваше волосся.
 • Кондиціонер або бальзам для волосся. Важливий, але необов’язковий пункт у догляді за волоссям. Якщо масочка покликана доглядати за волоссям як біля коріння, по всій довжині, так і на кінчиках, то бальзам\кондиціонер доглядає виключно за довжиною волосся (не наноситься на шкіру голови).
 • Олія для волосся. Самий важливий і обов’язковий пункт. Олія може бути, як синтетична, так і натуральна. Наноситься в обов’язковому порядку на волосся після кожного миття по всій довжині (не чіпаючи коріння волосся), приділяючи особливу увагу кінчикам. Однак важливо у всьому знати міру, адже переборщивши з олією, ваше волосся буде виглядати брудним
 • Маска і скраб для шкіри голови. Це особливий вид догляду, який потрібен далеко не всім. Підбирається в залежності від проблем епідермісу і наноситься виключно на шкіру голови.
 • Крем для волосся від сонця з SPF фактором. Бажаний до застосування при попаданні прямих променів сонця на волосся і шкіру голови. В основному використовується в жарких країнах, а також при тривалому перебуванні поблизу води влітку.
 • Спрей для волосся від сонця з SPF фактором. Обов’язковий до використання в будь-який час року при прямому попаданні на волосся сонячних променів.
  Для любительок фену, вирівнювача, плойки та інших приладів, які нагрівають волосся, існує спеціальний засіб – термозахист. Обов’язковий до застосування перед впливом нагрівальних приладів для волосся. Захищає від пошкоджень таких як пересушування і т. д.
 • Також є величезна кількість капсул – засобів, спрямованих на вирішення різного роду проблем з волоссям і шкірою голови. Продаються капсули в невеликих баночках по 5-15 мл і наносяться на шкіру голови раз на тиждень. Це також не є обов’язковим видом догляду, однак капсули здатні вирішити проблеми, якщо вони існують.
 • Чималу роль у догляді за волоссям відіграють аксесуари. Гумки повинні бути м’якими і не занадто сильно стягувати волосся. Не варто сильно затягувати волосся в косу або пучок, оскільки можна пошкодити його структуру. Важливе місце займає гребінець, його варто підбирати в залежності від структури і довжини волосся. І при розчісуванні пам’ятати про те, що до волосся потрібно ставитися дбайливо.