Ключові аспекти для забезпечення повноцінного росту новонародженого малюка

Саме перші роки дитини в більшості випадків мають основоположне значення для повноцінного фізичного і розумового розвитку у майбутньому. У цей період зростання відбувається найшвидше, тому потрібно приділити харчуванню особливу увагу. Також варто враховувати імунну систему, яка у віці до 2-3 років найбільш чутлива до сприйняття різноманітних інфекцій. Щоб виключити серйозні дефекти в розвитку моторики або пізнавальних здібностей, слід правильно організувати харчування.

chomu-gikaye-novonarodzheniyДуже актуальним на сьогоднішній день є вживання безпечних ліків і препаратів для самих маленьких дітей.

Потрібно постаратися віддавати перевагу таким методам вигодовування, які можуть забезпечити максимальне споживання різноманітних харчових продуктів з повноцінною енергетичноюцінністю. Білки в обов’язковому порядку повинні бути збалансовані за своїм амінокислотним складом. Але потрібно враховувати, що надмірна наявність білків також може нести негативні наслідки. Протягом періоду прикорму бажано правильно підбирати продукти. Все — таки материнське молоко має залишатися основним видом харчування. Середня енергетична цінність продуктів в період прикорму повинна бути не менше 4,5 кДж / г. При цьому слід брати до уваги частоту прийому їжі.

Важливим аспектом в майбутньому зростанні вашої дитини є контроль фізичного розвитку, так як це вважається невід’ємною частиною всесвітньої системи охорони дітей. Також потрібно дотримуватися гігієни порожнини рота, а саме виключити вживання харчових продуктів з досить високим вмістом цукру. Як тільки з’являться перші зубки — слід обережно їх чистити двічі на день.

Дослідження показали, що якісне харчування матері забезпечує повноцінно оптимальний розвиток малюка. Цей фактор досить важливий, так як він може в майбутньому застерегти від можливих появ інфекційних захворювань, а саме ішемічної хвороби серця або гіпертензії. З урахуванням всіх описаних аспектів і з забезпеченням енергетично цінного харчування можна виростити повністю здорову дитину.