Клінінг в квартирі — особливості

Клінінг — це професійне прибирання приміщень (будинків, території, офісів тощо) з використанням спеціального обладнання та висококваліфікованим персоналом. В даний час ця сфера діяльності набирає більших обертів, що становить велику конкуренцію між компаніями. Розглянемо які послуги надає клінінгові компанії з прибирання квартир.

Послуги

Регулярні послуги, детальніше про які можна дізнатись на сайті https://cleanmasters.com.ua/uborka-kvartiry/. У них входить:

  • чистка скляних і дзеркальних поверхонь від бруду, пилу, відбитків пальців;
  • усунення пилу на всіх доступних місцях;
  • застелити ліжко і акуратно скласти речі по місцях;
  • вологе прибирання підлоги та плінтуса.
  • винести мусор.
  • прибирання в санвузлі і на кухні.

Генеральне прибирання (чищення килимів і меблів). Хороша клінінгова компанія повинна мати послугу по хімчистці меблів і використовувати при цьому оригінальне обладнання щоб не зіпсувати матеріал.

Післяремонтне / прибирання після ремонту (прибирають сліди фарби, скотча, штукатурки, клею, знепилюють все поверхні включаючи меблі). Це одна з найбільш затребуваних послуг в багатьох клінінгових компаніях, так як на цей вид прибирання йде багато часу і сил. Саме цей вид послуги дуже виручає, коли терміново потрібно привести квартиру в порядок, після капітального ремонту або будівництва.

Вартість послуг

Розцінки послуг в кожній компанії індивідуальні. Вартість залежить від площі приміщення та виду послуг, що надаються. Наприклад, середня вартість клінінгу за Післяремонтне прибирання коштує 6300 рублів за 40 кв. м, час прибирання 4 години! Тому потрібно орієнтуватися і заздалегідь розрахувати оплату. Так само якщо ви скористалися додатковою послугою, наприклад, зміна постільної білизни або прасування речей, то вартість буде інша.

Яку клінінгову компанію потрібно вибирати

Дивіться завжди на термін існування компанії і репутацію клінінгової служби. Перед тим як вибрати, перегляньте відгуки клієнтів, це вам допоможе зробити точний вибір! Кожна компанія по-своєму оцінює свою працю, тому намагайтеся не зациклюватися на цьому! Зробіть великий акцент на якість роботи!

Будь-яка прибирання вимагає багато часу і сил, але не завжди адже знайдеться час, щоб навести чистоту. У таких випадках, вас завжди зможе виручити сайт https://cleanmasters.com.ua/uborka-kvartiry/. Вони наведуть у вас бездоганний порядок і дадуть вам можливість влаштувати собі вихідний !!