Клініко-діагностичні лабораторії: специфіка діяльності

Клініко-діагностичні лабораторії — це установи, в яких здійснюються клінічні і лабораторні дослідження. Діагностика — це шанс запобігти хворобі, а якщо людина вже захворіла — вчасно почати лікування. Тому діагностика дуже важлива, як інструментальна, так і лабораторна. Результати лабораторного дослідження допомагають лікареві встановити коректний діагноз, підібрати потрібну методику лікування.

6Після обстеження стає більш ясним прогноз захворювання. Співробітники клініко-діагностичних лабораторій виконують дослідження в плановому і екстреному порядку. Якщо ви шукаєте хорошу клініко-діагностичну лабораторію, то радимо відвідати сайт https://metrolab.com.ua вже зараз. Дослідження тут виконуються з високою точністю і у швидкі терміни. Здати аналізи можна в комфортній обстановці і без черги. Для роботи використовуються новітні реактиви та обладнання для діагностики.

У клініко-діагностичній лабораторії проводяться загальноклінічні тести. Прикладами таких тестів можуть послужити аналіз сечі за Зимницьким, аналіз сечі по Нечипоренко, клінічний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі з мікроскопією осаду, вивчення гінекологічного мазка.

Інша група досліджень — серологічні. Вона включає в себе визначення групи крові і резус-фактора, аналіз крові на сифіліс, пряму пробу Кумбса.

Біохімічні дослідження, які проводяться в КДЛ є дуже затребуваними серед пацієнтів.

Лікар, вивчаючи результати біохімічних аналізів, отримує достовірну інформацію про багато патологічних процесів, які відбуваються в людському організмі. Біохімічний аналіз — це ефективний засіб виявити хворобу на ранній стадії і вжити потрібні заходи. Визначається стан і робота внутрішніх органів — нирок, легенів, кісткової і кровотворних систем. Тому такі дослідження застосовуються в самих різних областях — в хірургії та гінекології, урології та гастроентерології, а також, безумовно, в терапії. Біохімічні аналізи крові особливо важливо здавати людям, які страждають захворюваннями печінки і нирок. Аналізи дадуть лікаря уявлення про роботу печінки і нирок, про обмін речовин, про рівень цукру, допоможуть виявити прихований запальний процес в організмі.