Клімакс в 45 років

Припинення менструації називають менопаузою. Менопауза відбувається, як правило, у віці від 45 до 55 років. Клімакс не захворювання, а чергова сходинка в житті жінки. Зустріньте його, як годиться, і він принесе вам радость, а не смуток. Найчастіше, клімакс супроводжує відчуттям жару, серцебиттям, задишкою, перепадами настрою. Постарайтеся не зациклюватися на цих відчуттях. Зверніть увагу на позитивні сторони! А їх досить багато!

 

 

+ Нерідко припиняється розвиток пухлин. В основному — в матці і в яєчниках.

 

 

inx960x640

+ Інтерстиційна міома матки, можливо, пропаде зовсім. Ця хвороба з’являється від великої кількості естрогенів. Гормонів утворюється менше, зникає і проблема.

 

 

+ Не потрібно купувати прокладки, і бояться, що забрудниться одяг.

 

 

+ Можна займатися сексом без засобів контрацепції. Шанси завагітніти при клімаксі практично дорівнюють нулю.

 

 

+ З’явитися вільний час. Діти підросли, і мама може, нарешті, зайнятися собою. Більшість жінок підтвердять, що розквітають в даний період. Справедливо можна назвати цей етап — другою молодістю!

 

 

Але знайте! Менопауза може спровокувати і кілька основних проблем. При ній, наприклад:

 

 

— З’являється надмірна вага. Як уберегтися? Запишіться в спортзал або займіться танцями. Це прискорить метаболізм і зарядить бадьорістю!

 

 

— Більш крихкими стають кістки. Як уберегтися? Їжте мигдаль, твердий сир, яйця, сир. Вони містять кальцій, необхідний кісткам.

 

 

— Підвищується рівень цукру і холестерину в крові. Як уберегтися? Додайте в раціон морську рибу. Вона приводить в норму холестерин і захищає від діабету.

 
Одягайтесь в яскравий одяг! Найчастіше вибирайте лілові і червоні відтінки. Ці кольори підвищують життєвий тонус і запалюють внутрішні сили організму!