Класичний французький стиль одягу — стиль, який ніколи не виходить з моди

Жінки в усьому світі задаються питанням, який стиль одягу завжди залишається актуальним? Наприклад, «паризький шик» або «французька елегантність» увійшли в нашу мову в якості синонімів почуття стилю. У чому секрет ідеального почуття стилю у французьких жінок?

francuzskij-stil-odezhdi-1Французький стиль і елегантність відомі протягом тривалого часу. Париж вважається модною столицею світу. Що визначає французьку моду? Ретельна недбалість на голові, природний макіяж, гарна якість матеріалів для одягу, але основне, перш за все, класика. Елегантні легкі плащі, спідниці, брюки, сорочки, здається, вміють носити тільки француженки.

Відомо, що французи піклуються про деталі, але вони також мають практичний підхід до моди, тому виходить враження добре одягненої людини. Їм не подобається пишність, вони ближче розташовані до мінімалізму. Французькі конструкції одягу вдумливі і романтичні, ефірні і ніжні, але з характерними доповненнями і аксесуарами. Одне можна сказати напевно: француженки ніколи не відмовляються від послідовності і якості в моді. У гардеробі, напевно, можна знайти білу сорочку, штани, однотонні блузи, добре скроєні піджаки, класичний тренчкот. Серед аксесуарів переважають всі види шарфів і шалей, ювелірні вироби в стилі ретро, ​​але не тільки. Класика ніколи не виходить з моди, так що ви повинні інвестувати в кілька додаткових прикрас, які додадуть шик вашому стилю.

Якщо ви любите головні убори, то справжнім відкриттям може бути берет. Що ще може краще характеризувати парижанку? Такий аксесуар підходить навесні і восени. Берети в стилі ретро безтурботні для будь-якого стилю, тільки не забудьте вибирати правильні кольору. Краще обрати берет пастельного кольору.

Сумки є невід’ємною частиною гардеробу жінки. Більшість з них надають жінці впевненості. Сумки у вигляді мішка надають жіночому стилю чудовий характер. У геометричній великій сумці з широким поясом можна вмістити всі необхідні жіночі аксесуари і предмети, і виглядає це завжди стильно.