Класичне нарощування вій: техніка процедури

Класичне нарощування вій — це відмінна можливість зробити погляд більш яскравим, зберігаючи ідеальний баланс натуральності та ефектності. Така техніка користується популярністю серед прихильниць макіяжу в стилі «nude look», коли бездоганний зовнішній вигляд не дає оточуючим приводу для підозр у неприродності.

narashchivanie-resnits-mНарощування «класики» або одного повного об’єму передбачає почергове приклеювання синтетичних волосків до натуральних вій за схемою 1: 1, тобто до кожної «рідної» вії прикріплюють одну штучну. Виняток становлять дуже тонкі або волоски, які тільки починають свій ріст — їх майстер пропускає, запобігаючи ризику травмування. Якщо вас цікавить класичне нарощування вій, то рекомендуємо відвідати сайт http://expert-k.com.ua/klasicheskoe-narashhivanie-resnic-kiev/ вже зараз.

Правильна технологія виконання «класики» вимагає повного відділення кожної вії. Якщо лешмейкер склеїв в пучок кілька синтетичних або натуральних волосків, це істотно зіпсує підсумковий результат і негативно позначиться на цілісності і здоров’ї вій.

В даному способі нарощування відтворюється природна лінія росту війкового ряду, а кількість штучних вій пропорційна кількості натуральних. За рахунок цього вдається досягти гарного ефекту «a la naturelle», коли вії виглядають доглянуто, природно і акуратно. Але розкішний результат «класика» обіцяє власницям густих натуральних вій, тоді як при нестачі (або навіть повній відсутності) бажаної пишності краще звернути увагу на варіанти об’ємного нарощування.

Можливості класичного нарощування

Експерименти з ефектами, візуальна корекція форми очей, можливість зробити погляд більш відкритим і глибоким — все це можна здійснити при виборі класичного способу нарощування. Найпривабливішого результату в кожному індивідуальному випадку вдається досягти за рахунок використання різних по товщині, довжині і вигину штучних вій. Також при нарощуванні «класики» лешмейкер може порекомендувати різні варіації колірної гами штучних волосків в залежності від кольору очей, шкіри і волосся клієнтки.

Товщина

В асортименті варіантів діаметра штучних вій — матеріали 0,05-0,25 мм. Підбираючи оптимальне рішення, майстер орієнтується на характеристику натуральних волосків — їх міцність, товщину і об’єм.

При бажанні на щільні і здорові «рідні» вії можна прикріпити товсті штучні. Але результат, швидше за все, засмутить вульгарністю і ненатуральністю, та й під час носіння відчуватиметься дискомфорт. Тому сучасні lash-експерти рекомендують використовувати ультратонкі легкі штучні волоски для нарощування, які не створюють зайвого навантаження і забезпечують найбільш природний ефект.

Довжина

Показники довжини для штучних вій теж відрізняються досить значимо — від 4 до 15 мм. Підбір орієнтований на бажаний візуальний ефект, довжину природних вій і комфортність в носінні.

При нарощуванні професійний майстер використовує кілька варіантів розтяжки для відтворення природних особливостей росту війкового ряду, адже природні вії мають неоднакову довжину по всій повіці (у внутрішньому куті ока найкоротші, до середини повіки довжина збільшується і до зовнішнього кута знову зменшується). Це дозволяє досягти гарного натурального результату нарощування. За допомогою різних довжин лешмейкер також створює різні ефекти.

Вигин

Вигини штучних вій також представлені широким асортиментом варіацій — від слабкого і майже прямого J-вигину до виразного і ефектного D-зламу. За допомогою різних вигинів майстер може не тільки додати виразності і глибини погляду, а й грамотно скоригувати недосконалості форми очей.

У питанні вибору параметрів нарощених вій «більше і яскравіше» — це далеко не завжди краще. У прагненні до максимальних показників можна нашкодити здоров’ю природних вій і отримати неприродний результат. Тому довіряти класичне нарощування вій краще професіоналам.