Кислотний пілінг обличчя

Жіноча краса полягає не тільки в умінні наносити макіяж або приховувати свої недоліки за допомогою косметичних засобів. Найбільше цінується, звичайно ж, природна краса, повернути деколи яку буває не так легко. Саме тому косметологи настійно рекомендують проходити різні процедури по омолодженню, очищенню шкіри обличчя спеціальними скрабами, тоніки і масками, які сприяють не тільки відновленню природного балансу шкіри, але і допомагають зберігати її природну красу і здоров’я.

kislotniy-piling-lica1Однак не кожна жінка може дозволити собі щодня відвідувати салони та косметологічні центри, де буде проведена якісна чистка обличчя з використанням різноманітних засобів. Саме тому й існують різноманітні процедури по догляду за шкірою обличчя, які можна виконувати самостійно у себе вдома, не витрачаючи на це багато часу і додаткових коштів. Найдешевшим з них є кавовий пілінг.

Найбільш популярним методом оздоровлення шкіри обличчя є пілінг, а саме, домашній кислотний пілінг, який рекомендується проводити один-два рази на тиждень в залежності від індивідуального типу шкіри. До речі, косметологи не рекомендують проводити дану процедуру частіше, якщо шкіра у жінки чутлива і суха. А ось тим, у кого шкіра жирна і з розширеними порами процедура кислотного пілінгу буде тільки на користь.

До речі, на сторінці http://www.planeta-kr.ru/cosmetologya.html ви можете дізнатися більше про косметологічні процедури та записатися на них.

По суті, кислотний пілінг обличчя сприяє швидкому розчиненню забруднень, очищенню пор, відлущуванню відмерлих клітин шкіри та її активному оновленню. Якщо ж шкіра обличчя має підвищену жирність, в’ялість або ж вражена вугровою хворобою, шрамами і розтяжками, то кислотний пілінг є дійсно рятівною процедурою на сьогоднішній день у вирішенні подібних проблем.

Також кислотний пілінг обличчя має і свої нюанси, про які необхідно обов’язково знати, перш ніж використовувати цю процедуру на собі. Отже, кислоти, які використовуються для проведення даної процедури, бувають найрізноманітніші, наприклад, фруктова або гліколева кислоти. Різниця їх у тому, що вони мають зовсім різні молекулярні маси, а значить, і проникати в шкіру, а також робити свій вплив вони можуть по-різному.

Найчастіше домашній кислотний пілінг включає в себе використання природних органічних кислот ягід, фруктів, наприклад винна, томатна, яблучна або лимонна кислоти, а також молочна кислота. Самим щадним вважається мигдальний пілінг шкіри обличчя, а ось очищення аскорбіновою кислотою є найефективнішим.

За відгуками представниць прекрасної половини людства кислотний пілінг обличчя в домашніх умовах є найоптимальнішим, корисним і економним, як за часом, так і по кишені. Використовуючи для очищення обличчя природні кислоти можна досягти гладкості, пружності і повного очищення шкіри обличчя в домашніх умовах. Тим жінкам, у яких більш сильні вікові зміни, шрами або розтяжки, можна спробувати феноловий пілінг, який виконують професіонали в спеціалізованих салонах.