Кинути палити допоможе зміна способу життя

Від цієї шкідливої звички більшості курцям дуже складно позбутися. Але при бажанні все можливо. Є кілька ефективних способів, за допомогою яких можна позбутися від цієї шкідливої звички.

young people with healthy and unhealthy choices

Замісна терапія є одним із способів. Потрібно порадитися з відповідним лікарем. За рецептом в аптеці можна придбати нікотиновий інгалятор і назальний спрей. Без рецепта можна придбати нікотинові жуйки та інші засоби.

Потрібно намагатися позбутися від різних спокус. Потрібно по можливості уникати тих місць і людей, де курять, так як це може спровокувати до паління. Якщо ви спілкуєтеся по телефону і курите, тоді потрібно взяти ручку замість сигарети і малювати, а не курити.

Терпіння має велике значення. При виникненні бажання закурити, потрібно почекати деякий час. Після цього потрібно знайти собі інше заняття. Це зробити дуже просто і є одним із способів відволікання уваги тяги до нікотину.

Якщо трохи пожувати моркву, селеру, насіння або жувальну гумку, то цим буде наповнений рот і допоможе відвернути бажання курити.

Потрібно забути про поблажки. Для задоволення свого бажання в нікотині, деякі люди дозволяють в день викурювати тільки одну сигарету. Але це обман. Найчастіше за однієї сигаретою слідує інша. Це все може призвести до повернення поганої звички.

Заняття спортом допоможе позбутися від тяги до куріння. Достатньо всього лише тридцяти хвилин в день для невеликої фізичної активності. Це допоможе відвернути вас від куріння. У цей час можна прогулятися, зайнятися прибиранням або рукоділлям.

Позитивний ефект дасть використання методів релаксації. Для деяких людей куріння є методом боротьби зі стресом. Але такий спосіб сам по собі може викликати стрес. Потрібно пошукати інші методи релаксації. Можна зайнятися читанням, йогою, сходити на масаж або поговорити з рідною людиною про все хороше.

Потрібно пошукати в інтернеті підтримку. Необхідно знайти блог, де є практичні поради щодо позбавлення від тяги до куріння. Там можна познайомитися з досвідом людей, яким вдалося назавжди позбутися від цієї шкідливої звички.

Треба завжди пам’ятати про переваги, які можна отримати, відмовившись від куріння. Це і поліпшення фінансового становища, і зміцнення здоров’я.