Кінетичний пісок чи пластилін: що краще?

Сенсорна гра – це будь-яка діяльність, яка стимулює роботу дотику, нюху, зору, смаку і слуху. Сьогодні, існує безліч ігор і наборів іграшок на ринку, які спеціально розроблені для стимуляції сенсорних ігор і активності у дітей. Пластилін і кінетичний пісок є найпопулярнішими наборами іграшок, які стимулюють рухливі ігри, допомагають дітям розвивати сенсорні і моторні навички. 

kineticsand_pesokНавчайте своїх дітей, як ліпити і створювати різні форми і творіння за допомогою пластиліну та кінетичного піску. Ці іграшкові набори нададуть підтримку вашій дитині і допоможуть вчитися за допомогою цікавої гри і уяви, і в той же час зміцнять дрібні м’язи пальців. З дивовижними іграшками, маленькі діти вчаться висловлювати свої думки через мистецтво. Набори допоможуть дітям відчувати себе компетентними і пишатися своїми досягненнями. Крім того, вони допомагають у звільненні від стресу і гніву.

Пластилін, весела і популярна іграшка серед маленьких дітей. Він зроблений з борошна, води, солі, борної кислоти і мінеральної олії. Пластилін, сенсорний універсальний матеріал, який пропонує безліч можливостей для виготовлення різних виробів. Пропонується в різних кольорах, діти можуть змішувати массу для лепки, щоб зробити дивовижні творіння.

Що таке живий пісок? Кінетичний пісок – це новий сенсорно-ігровий набір, який ідеально підходить для розвитку рухових навичок дітей раннього віку. Це спеціальний пісок, який є м’яким, еластичним і не липким. Виготовляється із суміші чистого піску і полімерів. Кінетичний пісок володіє текстурою, на відміну від всього того, чим ваші діти коли-небудь грали раніше. Він більш жорсткий, ніж реальний сухий пісок, він не створить безлад у вашому домі.

Якщо порівнювати з пластиліном, кінетичний пісок м’якший і може легко формуватися в різні фігури або цифри. Крім того, кінетичний пісок ніколи не висихає і завжди зберігає свою первісну форму незалежно від того, як довго використовується. Великий плюс кінетичного піску в тому, що він є повністю безпечним для маленьких дітей, тому що не має мікробів і не містить алергенів, а це допомагає весь час тримати руки в чистоті. Простіше кажучи, з кінетичним піском немає безладу.

Хоча пластилін і хороша іграшка, кінетичний пісок – набагато цікавіший. Повірте в цей фантастичний пісок, який буде розважати ваших дітей протягом декількох годин.