Кінець дружби, або як перестати спілкуватися з подругою?

Дуже часто буває так, що ви дружите з однією людиною з самого дитинства і все начебто добре, але в певний момент починаєте помічати, що ці відносини не приносять вам нічого хорошого. Скільки разів вам здавалося, що подруга як би ненароком принижує або і того гірше ображає вас. Виникало відчуття, що вона вами маніпулює і використовує в своїх прихованих інтересах. І це торкається всіх сфер вашої діяльності — і роботи, і дружби, і любові. Але навіщо тоді підтримувати такі «дружні» стосунки?

Причини небажання розривати такі непотрібні відносини можуть бути різними. Втім, всі ці причини безпосередньо пов’язані з вашим емоційним станом, з вашими страхами і таємними бажаннями. Як тільки ви розберетеся в собі, то зможете, з легкістю позбутися небажаної дружби.

viniknennya-zazdrostі

У вас, як і у багатьох жінок, на підсвідомому рівні живе бажання бути потрібною. Воно наскільки сильне, що призводить до фанатизму, і ви навіть не помітили коли стали прозорою, ледве помітною тінню подруги. Ви на всіх парах виконуєте її завдання, а вона на ваші скромні прохання навіть не звертає увагу. У такому випадку радимо знайти подругу, яка буде для вас підтримкою у будь-якій ситуації і не важливо буде вона приємною або навпаки важкою.

Якщо ви звикли бути невидимкою в порівнянні з яскравою подругою і боїтеся, що після розриву з нею у вас не залишиться друзів, то ви дуже помиляєтеся. Варто тільки зробити впевнений крок, відкинути цю дружбу, і ви відразу зрозумієте, що заводити нові знайомства не так вже й складно. Пора стати більш впевненою в собі і сильною жінкою. Радимо також підвищувати почуття власної гідності, адже ви так довго принижували себе, самі того не помічаючи або просто не бажали помічати це. Запам’ятайте, справжні друзі дорожать вами саме через вашу безпосередність й унікальність.

Іноді причиною небажання розривати непотрібну вам дружбу є банальна прихильність до подруги, так як природою в нас закладена прихильність до інших людей. З цієї причини ви і не бажаєте рвати відносини з цією людиною, особливо якщо ці стосунки тривали протягом усього прожитого вами життя.

Запам’ятайте або запишіть, вам потрібна вірна подруга, з якою ви будете почувати себе комфортно, і яка підставить вам плече в будь — якій життєвій ситуації.