Кілька хитрощів для створення ранкового макіяжу

Дівчині або жінці хочеться виглядати чарівно завжди. Але буває, що вранці просто немає можливості приділити багато часу макіяжу і зачісці. А дуже часто ми не висипаємося, втомлюємося до кінця робочого тижня. Що ж робити тоді? Розглянемо кілька хитрих порад по створенню швидкого ранкового макіяжу, який дасть вам можливість виглядати красивою і такою, що відпочила.

Без названия (2)Пам’ятайте, що дуже важливо, щоб ваша шкіра була підготовлена до ранкового макіяжу. Тому обов’язково очищайте і зволожуйте обличчя ввечері, перед сном.

Секрети ранкового макіяжу

1. Використовуйте багатозадачні засоби. Наприклад, замість звичного базового покриття можете скористатися тонуючим кремом. Для цієї мети відмінно підійде вже всім відомий BB-крем. Він забезпечить захист шкіри, зволожить її і приховає ваші дрібні недоліки.

2. Консилер. На сьогоднішній день цей засіб набирає все більшої популярності. Жінки багато працюють, втомлюються, не висипаються, що призводить до кіл під очима. Позбутися цієї неприємності можна за допомогою неяскравого, підходящого по тону консилера. Він додасть обличчю блиск і свіжість.

3. Використовуйте щипці для завивки вій. Підкручені вії допоможуть зробити ваші очі більш сяючими, а обличчя свіжим. Також варто вибирати туш з підкручуючим ефектом — такі пухнасті вії зроблять погляд більш спокусливим.

4. Дорогу кремовим рум’янам! Для ранкового макіяжу кремові рум’яна — правильний вибір. Вони легко змішуються і накладаються, але разом з тим додадуть шкірі сяйво і свіжість.

5. Світла помада і блиск. Роблячи ранковий макіяж, вибирайте світлі тони блиску для губ і губної помади. Червоні відтінки краще залишити для вечірнього макіяжу, оскільки вони можуть тільки підкреслити і акцентувати увагу на втомленому обличчі. Також з ранку можна скористатися бальзамом для губ, який додасть сяйво і зволожить шкіру ваших губ.

Крім перерахованих вище порад також варто пам’ятати, що якщо ви робите ранковий макіяж на цілий день і він повинен зберегтися до самого вечора, варто скористатися бронзатором. Це засіб додасть вашій шкірі вишуканий і здоровий блиск. Наносити бронзатор необхідно на віски, верхню частину чола, на перенісся, а також декольте.

Будьте завжди красивими, сяючими і щасливими!