Кілька важливих порад від професіоналів щодо вибору стильної жіночої біжутерії

Якщо ви хочете підібрати дійсно стильну, при цьому ще й дуже якісну жіночу біжутерію, то рекомендується скористатися порадами професіоналів. Для початку визначимося з тим, який у вас гардероб. Наприклад, якщо вам потрібно вибрати сережки, то вам потрібно враховувати розмір і форму вирізу на грудях. Зокрема, якщо форма V-подібна, то сережки повинні бути або трикутними, або ромбоподібними.

-.jpg_q50 (1)Якщо форма кругла, то сережки повинні мати гарні плавні обриси. Якщо у вашому одязі переважають асиметричні елементи, то тоді вибирайте біжутерію, яка буде повторювати і ретельно підкреслювати лінії асиметрії, візуально роблячи їх більш довгими, або ж рівними. Виглядати це буде в підсумку дуже привабливо. Якщо ми говоримо про діловий костюм, то його необхідно доповнювати найскромнішими видами класичних кілець, або ж перловим намистом, або, як варіант, тонким браслетом.

Якщо вам потрібна біжутерія для походу на дискотеку, або, скажімо, для походу на світську вечірку, тоді потрібно підібрати таку біжутерію, яка буде зроблена зі шкіри. Ще один варіант — з металу, але при цьому вона ще й має бути цікавою. Під літні сарафани найкраще купувати біжутерію, яка повністю відповідає східною стилю.

При необхідності придбати строкаті і вельми екзотичні види біжутерії, краще вибирайте такі її види, які мають невеликі розміри. Занадто велика строката біжутерія буде виглядати в окремих випадках досить безглуздо. Щодо відносно стильних за сучасними мірками кулонів, то найкраще брати кулони, які мають вигляд квітів, або сніжинок, або пір’я, або мережива. Це дуже поширені і популярні на даний момент варіанти, а ще вони дуже прості і мають порівняно невисоку ціну. Дотримуючись таким простих рекомендацій фахівців, ви зможете підібрати для себе найкращі види жіночої біжутерії.