Кілька способів прикрасити дитячі меблі

Які тільки дитячі меблі не пропонує сьогодні ринок! Наберіть відповідний пошуковий запит, і ви будете вражені і підкорені створюваними майстрами шедеврами. Ліжка у вигляді гоночних болідів, шафи в формі замків, дивани-кораблі — перераховувати можна довго, як і милуватися виробами бездоганної краси. Інша річ, що і коштують вони зазвичай недешево. І далеко не кожна мама і тато можуть собі дозволити подібні «шедеври». Але ж порадувати чадо стильним і оригінальними меблями так хочеться. Що ж, спосіб є! Приміряйте на себе костюм меблевого майстра і почніть творити. Тим більше що для цього зовсім не обов’язково бути художником і взагалі мати якісь особливі таланти.

akmobilya-cocuk-genc-021Так, наприклад, кожен зможе прикрасити меблі для дитячої кімнати спеціальними вініловими наклейками. Благо, останні продаються в магазинах у величезній різноманітності. Є вузькотематичні (за мотивами улюблених дітьми мультфільмів і коміксів), є і на загальні теми. Головне, що кожен покупець: і великий, і маленький зможе знайти виріб, який оптимально відповідає його уявленням про прекрасне. Наклеїти подібні прикраси труднощів не складе. Зняти, втім, в більшості випадків теж. У більшості, але не завжди. Тому, якщо ви плануєте змінювати зовнішній вигляд меблів із завидною регулярністю, перед покупкою наклейок уважно вивчіть відгуки про них. Якщо вироби легко знімаються з будь-якої поверхні, не залишаючи слідів, сміливо їх купуйте.

Це найпростіший, але досить гідний спосіб зміни дизайну дитячих меблів. Є й інші — складніші. Наприклад, якщо ви володієте схильністю і здатністю до творчості, ви можете розмалювати шафу або ліжко самостійно. Для цього зазвичай використовуються спеціальні акрилові фарби. Технологія розпису меблів докладно описана в інтернеті, там також можна знайти величезну кількість сюжетів для копіювання.

Якщо «замахуватися» відразу на великий проект страшно, можна скористатися трафаретного технікою. Її освоїти може кожен новачок.

Не менш цікаво прикрашати меблі для дитячої, використовуючи декупажну техніку, яка має безліч переваг, одним з яких є її простота і доступність. Все, що потрібно — клей ПВА, спеціальний папір для декупажу (можна замінити серветкою або навіть газетами) і лак. Покрокові інструкції також представлені в мережі.