Кілька слів про вечірній макіяж

У моді зараз дуже популярні насичені відтінки пурпурного, золотого, бузкового, ультрамаринового кольорів, причому вечірній макіяж став відрізнятися не своєю яскравістю, а виділенням конкретних областей на обличчі. Якщо у вас красиві брови, то варто зменшити насиченість очей, прибравши накладні вії і залишивши повіки без тіней, стрілки теж можна вкоротити, але брови повинні бути підкреслені коричнево-сірою гамою м’яких косметичних олівців. Тільки одне залишається незаперечним — вечірній грим зобов’язаний бути в 3 рази яскравішим, ніж його денний попередник.

1460880753_sero-zelВульгарність залишилася на початку міленіуму, так що підкреслюємо в цьому сезоні або верхню частину обличчя (брови і очі), або нижню, тобто губи. Денний макіяж розрахований на кольори, які вам йдуть до ділового костюма або джинсів, але вечірній макіяж для зелених очей обов’язково повинен підкреслити їхній колір. Вибирайте коричневий відтінок тільки для брів, а очі по контуру повинні бути обрамлені в чорні вигнуті лінії.

Більш світлий зелений відтінок тіней наносити потрібно на внутрішній кут, але ніяк не під брову. Від більш світлого відтінку перейдіть до більш темного, можна навіть змінити його на сірий, щоб зовнішній край ока підкреслював виразність погляду. Середній по яскравості відтінок (бузково-жовтуватий або сріблястий) наноситься на середину повіки, причому в останню чергу. Потім м’якою кистю розтушуйте кордон, щоб отримати відтінок smoky eyes, або очі в серпанку.

Для любительок класичного вечірнього макіяжу професійні стилісти радять не експериментувати з відтінками, а взяти сірі або сріблясті тіні і чорний олівець на водній основі. Вони підходять під будь-який колір очей і під будь-який костюм або плаття теж.