Кілька правил інтимної гігієни

Безперечно, що здоров’я людини багато в чому залежить від дотримання елементарних правил гігієни. Коли мова заходить про інтимну гігієну, говорити на таку делікатну тему здатний не кожен. Однак, це не знімає питань виникнення ряду неприємних захворювань, які найчастіше є наслідком не тільки неохайності, а елементарної відсутності потрібної інформації.

 

 

Ось кілька правил інтимної гігієни для жінок, які допоможуть уникнути багатьох неприємних моментів, які стосуються не тільки здоров’я, а й життєвого комфорту.

 

 

1745

Насамперед, слід звернути увагу на вибір нижньої білизни. Багато представниць прекрасної половини віддають перевагу красивій і сексуальній білизні із синтетики, в той час як необхідною для «здоров’я» є білизна з натуральних тканин, які дозволяють шкірі вільно дихати. Крім того, синтетика здатна утворити сприятливе середовище для розмноження шкідливих бактерій, стимулюючи такі неприємні захворювання як, скажімо,  гарднерельоз та інші захворювання. Втім, це не означає, що синтетику слід зовсім виключити з інтимного гардеробу, але краще носити такі речі не щодня.

 

 

Що стосується, безпосередньо процесу «обмивання», то фахівці радять робити його не рідше двох разів за добу. Обов’язково тільки теплою водою і попередньо вимитими руками. Якщо така можливість з яких-небудь причин відсутня, то можна використовувати вологі серветки без вмісту спирту. Що стосується рушників, то вони обов’язково повинно бути окремими. Непогано також, щоб вони було м’яким і пухнастим. Вагому роль відіграє і використання спеціальних кремів.

 

 

Для повсякденної інтимної гігієни забороняється користуватися звичайним косметичним милом. Для цієї процедури більше підійдуть засоби з основою з молочної кислоти. Не забувайте і про народну медицину. Вона ніколи не буває зайвою. Відвари з таких трав як мальва, м’ята і ромашка сприяють зняттю роздратування і нормалізації стану шкірного покриву.

 

 

Не менш важливий і вибір прокладок. Їх потрібно підбирати з урахуванням інтенсивності виділень, а щоденні міняти після кожного відвідування туалетної кімнати. Тампони придатні тільки для використання в перші дні критичного циклу. А щоб уникнути такої неприємності як «синдром токсичного шоку» їх слід міняти максимум через кожні три години. Крім того, якщо у вас захворювання шийки матки і піхви, використовувати тампони категорично забороняється.