Кілька корисних порад при правильному виборі фена для волосся. Частина 1

Серед такої великої кількості запропонованих модифікацій фенів, можна знайти такі моделі, які не завдають шкоди волоссю та шкірі голови.

kakoj-fen-luchshe-ili-kak-vybrat-fen-dlya-volos-logoПо-перше, необхідно знати, яка потужність у фена найбільш прийнятна. Оптимальна потужність – 1600-1800 Вт. Якщо фен буде слабшим, він почне плутати волосся, і для сушіння буде потрібно дуже багато часу. Якщо фен навпаки буде занадто потужний – він зашкодить волоссю і може пересушити його коріння і шкіру голови.

По-друге, при виборі необхідно враховувати його вагу. Він не повинен бути важким, щоб під час укладання волосся не доводилося робити перерив.

По-третє, потрібно уважно вивчити насадки, які йдуть в комплекті. У всіх наборах без виключення йде насадка, з допомогою якої струмінь повітря спрямований строго на певну прядку волосся. Таку насадку називають концентратом. Вона призначена для неслухняного волосся. Завдяки концентратору і круглій щітці, неслухняне волосся випрямляється, і його стає зручно укласти в зачіску. Така насадка, як дифузор, призначена для збільшення обсягу. Її необхідно використовувати жінкам з тонкими прямими волоссям. Відповідно, пишноволосим жінкам така насадка ні до чого.

У фенів для волосся крім подачі гарячого повітря, є ще й функція, завдяки якій подається струмінь холодного повітря. З допомогою цієї функції фіксується пасмо волосся після того, як його просушили гарячим повітрям.