Кілька ефективних весняних секретів краси

Найбільш прості і доступні весняні секрети краси.

vesna-520x245Перший етап — очищаємо обличчя рослинною олією і мінеральною водою. Це замість умивання. Берете ватний тампончик, змочіть його мінеральною водою без газів, і нанесіть на нього кілька крапель рослинної олії. І цим вологим тампоном ретельно протріть обличчя.

Скільки вам знадобитися залежить від кількості косметики і пилу на обличчі. Але навіть якщо на вашому обличчі протягом дня не було косметики і ви не виходили на вулицю необхідно щовечора очищати обличчя.

Цей спосіб підходить і для жирної і для сухої шкіри обличчя. Природно, що ви очищаєте і шкіру шиї. Це один з найважливіших секретів краси — шия видає вік жінки першою.

Другий етап — це і є головний весняний секрет краси.

Це серія особливих масок 10-15-20 днів поспіль.

Що вам потрібно для цього?

У меню весняного секрету краси входить:

1. Обліпихова олія — її можна купити в аптеці.
2. Жирні вершки, звичайні.
3. Ківі.

Що слід робити? Чергуючи олію і вершки щодня робіть собі маски. Після того, як нанесли основу — олію або вершки, беріть шматочок ківі і робіть ним легкий масаж круговими рухами по масажних лініях. залишіть на обличчі на 25-30 хвилин. Потім змийте теплою кип’яченою водою.

Третій етап — крем. На весну краще купити живильний крем. Якщо ж немає підходящого, то купіть нейтральний дитячий крем, без віддушки і консервантів. Додйте в нього вітамін А і Е в олії, куплені в аптеці.

На 50 грамів крему знадобиться по 10 крапель кожного вітаміну.

 
Якщо у вас немає ніяких протипоказань, то можете додати пару ампул алое.