Кератинове відновлення волосся — мрія кожної другої жінки

Гладке, м’яке і блискуче волосся — мрія кожної жінки! Останні дослідження в догляді та лікуванні волосся, допомогли здійснити цю мрію, адже було розроблена процедура кератинового відновлення волосся. Дана процедура дає можливість глибокого відновлення волосся за допомогою кератинового складу. Кератин — це білок, з якого на 90 відсотків складається наші волосся. Засіб складається не тільки з одного креатину, але і з інших корисних білків, які теж входять до складу волосся.

3eb0b83f989c2ff76747f6d56c4c6f4eКоли наносять кератиновий склад на волосся, лікувальна суміш вбирається у волосся і в саму структуру волосся і сприятливо впливає на фолікули, які оберігають волосяну цибулину під шкірою, щоб та не відкидала пасма й ті не випадали пучками. Кератин зміцнює кожну волосинку і захищає від зовнішніх факторів, які негативно впливають на наше волосся (наприклад, часта сушка волосся феном, використання вирівнювачів, плойок та хімічних засобів).

Після кератинового відновлення волосся стає блискучим, гладкими, м’якими і здоровими. Після застосування засобу, волосся легко розчісується, не заплутуються і перестає бути ламкими. Після цієї процедури кучеряве і пухнасте волосся стане прямими і гладкими, а ефект зберігатиметься близько 3-х місяців (в залежності від пошкодження структури волосся).