Кефірна дієта – худнемо з користю

В даний час дуже багато представниць прекрасної статі, які бажають схуднути, вибирають саме кефірну дієту. У цьому немає нічого дивного, адже мова йде про неймовірно корисний продукт, який, крім усього іншого, відмінно втамовує відчуття голоду. На сьогоднішній день існує безліч різноманітних дієт, заснованих на цьому напої. Яку саме вибрати – вирішувати тільки вам.

Без названия (56)Кефір являє собою кисломолочний напій, для приготування якого використовується молоко і спеціальні закваски. Завдяки бродінню в ньому з’являється сприятливе середовище для життєдіяльності корисних бактерій. Останні, потрапляючи в організм людини, очищають шлунково-кишковий тракт від шлаків і токсинів. Секрет ефективного втамування голоду кефіром дуже простий – у цьому корисному напої міститься багато білка, завдяки якому організм людини насичується надовго.

Що стосується схуднення на кефірній дієті, то воно полягає в присутності кальцію. Кальцій приймає участь в процесі спалювання жирів. Таким чином, завдяки йому процес позбавлення від зайвих жирових відкладень відбувається набагато швидше. Кефірна дієта підходить практично всім людям, але у неї є протипоказання. Зокрема, вона не підійде тим, у кого трапляються періодичні розлади в роботі травного тракту. Це обумовлено тим, що кефір діє як послаблюючий засіб.

Бажаючі швидко схуднути вибирають кефірну моно-дієту. Такі суворі обмеження в їжі повинні тривати не більше 3-х днів. На такій дієті можна пити тільки кефір, воду і чай. При цьому рекомендується пити знежирений кефір, оскільки він більшою мірою сприяє схудненню. На такій дієті можна скинути до 5 кг Звичайно ж, такий результат вражає, але дотримуватися цієї моно-дієти ні в якому разі не можна більше вищезазначеного терміну. Кефір можна включити в меню будь-якого дієтичного харчування. Його краще пити в теплому вигляді, бажано в якості вечері. Дієтологи стверджують, що у вечірній час кальцій набагато краще засвоюється. Пити кефір охолодженим – не найкраща ідея, так як в цьому випадку корисні бактерії стають менш активними.