Казанок в поході

Здавалося б: навіщо купувати спеціальний посуд для походу? Знайшов в будинку якусь залізну кружку або пластмасову тарілку, кинув в рюкзак і пішов підкорювати ліси та гори. Однак мені часто доводилося спостерігати, як на лоні природи друзі страждають від незручностей через недбале ставлення до посуду. Їдять з консервної банки, тому що на їх дешеву пластмасову тарілку хтось наступив і вона тріснула навпіл, або, замість того, щоб пити чай, постійно дмуть на нього, щоб не обпекти губи об алюмінієву кружку. Але якщо без тарілки або кружки в поході якось можна викрутитися, то відсутність ємності для приготування їжі — справа куди серйозніше.

Якщо в поїздці ви плануєте готувати їжу, і, тим більше, якщо подорож запланована тривала, до вибору казанків слід поставитися уважно. Посуд для приготування їжі – це різноманітні казанки, каструлі, чайники чи сковорідки, які пристосовані безпосередньо для умов походу. Такі варіанти значно легші та компактніші за звичні нам кухонні набори, часто складові комплекту складаються один в один, а ручки та тримачі виготовляються зйомними, щоб займати максимально мало місця у Вашому наплічнику.

Також спеціалізований посуд відрізняється своєю зносостійкістю, адже не кожен виріб витримає сурові умови використання: багатократний нагрів на вогнищі, удари, миття піском в холодній воді, тощо.

Обираючи туристичний казанок від Терра Інкогніта, важливо також вирішити для себе наступні дві речі: де буде використовуватись та на скільки людей розрахований? Якщо Ви плануєте подорожувати на автомобілі, то вага та розмір не мають такого великого значення, аніж якщо це велоподорож чи, тим більше, піший похід. Будете Ви подорожувати соло, маленькою групою з двох-трьох людей, або ж зберете велику компанію – від цього напряму залежить спорядження, необхідне із собою. Місткість посуду варто розраховувати, беручи мінімум пів літри на одну людину, а краще навіть літр-півтора. Подумайте також, чи буде можливість і бажання в Вас готувати на багатті, або ж плануєте використовувати пальник.

real_1577351005Для вогнища обирайте круглі чи овальні казанки обов’язково із зручним підвісом, щоб було зручно його встановлювати. Для пальника ж краще буде посуд круглої форми, щоб вогонь рівномірно нагрівав їжу всередині.

Обрати необхідне та купити казанок для походів та інший туристичний посуд необхідні елементи спорядження Ви можете в мережі магазинів туристичного спорядження Terra Incognita. Тут Ви знайдете найвідоміших виробників, таких як Tatonka, MSR, Esbit, Primus, Stanleyта багато інших брендів, які пропонують справді найкращу якість та довговічність за хорошою ціною. Завітайте до будь-якого із фізичних магазинів Terra Incognita за адресами:

  • м. Київ, вул. Гната Хоткевича , 8
  • м. Львів, вул. Пекарська, 26
  • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Якщо ж прийти та переглянути все «вживу» немає можливості, заходьте на сайт магазину та переглядайте всі наявні товари із описами характеристик і властивостей за посиланням: www.terraincognita.com.ua. Якщо сумніваєтесь, або не можете знайти потрібне, телефонуйте за номерами: +38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74 чи пишіть на сторінку у Facebook. І нехай в Вашому новому казанку їжа буде по-новому вражаюче смачна.

Хороших подорожей!