Кавунова дієта або як схуднути за тиждень

Відомо, що кавун – це ягода, яка володіє сечогінною дією і є дієтчиним продуктом. Рекомендується вживати кавун при недостатності кровообігу, при різних хворобах печінки, гіпертонічних хворобах, при нефриті, подагрі, при хворобах шлунка, ожирінні. Норма кавуна в таких випадках становить 300-400 грам м’якоті по 5 раз в день. Також м’якоть кавуна – відмінний вибір при організації розвантажувального дня.

arbuznaya-dieta-na-3-dnya-sdelaet-telo-stroynym-i-privlekatelnym-5Кавунова дієта триває протягом п’яти днів. Цього часу цілком достатньо для того, щоб позбавити організм від шлаків, небажаних солей, зайвої води. Результат такої дієти зазвичай — мінус 3 кг за 5 днів.

Кавунова дієта – дієта як схуднути за тиждень, розрахована на з’їдання кавуна протягом дня з розрахунку: на 10 кілограм ваги – кілограм м’якоті кавуна. Важливо уважно стежити за станом організму, так як буває, що організм на таку дієту реагує негативно. Кавунова дієта не рекомендована тим, у кого є камені в нирках, при тяжкому захворюванні підшлункової залози, а також при цукровому діабеті.

Якщо після першого дня дієти організм не став чинити опір (якщо не виникло відчуття тяжкості в животі, немає ніяких неприємних відчуттів), можна сміливо продовжувати дієту наступні 4 дні.

Після поїдання тільки одного кавуна протягом п’яти днів, можна перейти на «Кавунове харчування» ще на 10 днів (після якого можна скинути ще 8 кілограм небажаної ваги):

 

  • Сніданок – трохи сиру і вівсяна каша без цукру.
  • Обід – невеликий шматочок м’яса (можна і м’ясо птиці) або риба з овочевим салатом.
  • Вечеря – м’якоть кавуна (на 30 кілограм ваги – кілограм м’якоті).