Кашемір: класична тканина і мода

Кашемір — одна з найдорожчих, неймовірно легких і теплих тканин. Вироби, в пошитті яких використовується кашемір, відрізняються комфортним носінням, чудовим і стильним виглядом. Одяг виглядає гідно, заможно. Це — важлива характеристика для зимової матерії. Адже не тільки в теплу пору року жінці хочеться виглядати красиво, стильно і повітряно.

kashemir-eksklyuzivnye-kostyumnye-sherst-160--sm-sery-500x500 (1)Треба відзначити, що якісний і справжній кашемір продається не в кожному магазині. Найчастіше за ціною цієї недешевої тканини недобросовісні компанії підсовують щось інше, нехай і тепле, але точно некомфортне і воно не виглядає так само дорого. Справжній кашемір пропонують спеціалізовані салони. Але якщо немає можливості відвідати салон, можна вибрати тканину за допомогою грамотних консультантів спеціалізованих компаній і замовити кашемірову натуральну тканину в інтернет-магазині. Кожна цінителька комфортною і красивою одягу лише раз примірявши кашеміровий одяг, більше не захоче купувати більш дешеві аналоги. Тим більше, що кашемір ніколи не вийде з моди. Адже класика завжди живе, практично не змінюючи стандартів.

Назву ж свою — кашемір — тканина отримала завдяки області під назвою Кашмірі. Сьогодні вона належить іншій країні. Так, так частина, що відійшла до Індії, стала називатися Джамму і Кашмір, а інша частина тепер є територією Тибету. Але тільки там живуть кози, які і дають шикарну м’яку і неймовірно теплу шерсть. І все тому, що цим тваринам доводиться виживати в екстремальних умовах. Взимку в цих горах температура може опускатися до мінус п’ятдесяти градусів за Цельсієм, а влітку підніматися до плюс сорока. Ці умови подарували козам ніжний і теплий пух, який потім поетапно перетворюється в людський одяг.

Вичісується пух весняною порою і тільки вручну. Праця непросте, вже не кажучи про те, скільки рук трудиться над створенням нитки, з якої потім сплітається матерія. Тепер зрозуміло, чому справжній кашемір не може коштувати дешево. Зате речі з нього служать довго, не втрачаючи своєї краси, кольору і здатності утримувати тепло.