Кар’єра або дитина?

Все життя ти мріяла стати успішною бізнес-леді, ти прагнула до цього. Ніколи не оглядалася назад. А в підсумку життя нагадує нескінченну бігову доріжку. Раптом, щось стало в житті змінюватися. Ти прислухаєшся до себе і розумієш, що вагітна. Вагітність не вносить в твоє життя дискомфорту, поки не заважає ходити на улюблену роботу. Адже тільки там ти можеш заробити гроші і за допомогою них облаштувати квартиру, зайняти певну нішу в суспільстві.

Нарешті настає закінчення терміну і у тебе з’являється малюк. Відповідно, разом з ним виникає дуже багато турбот. Але вони ж повинні бути тобі приємні! Ти ж його мати! А як же робота? І тут настає час вибору: залишити дитину на бабусь і дідусів, а самій повернутися на роботу, або отримати новий статус — мама.

robota-v-dekreti-290x210

Якщо ти все ж не бажаєш міняти свій спосіб життя, то няня для дитини знайдеться без зусиль, зараз різні компанії нададуть тобі купу нянь, гувернанток. Якщо ж прийнято рішення — залишити на якийсь час кар’єру і виховувати дитину самій, то будь готова до виникнення депресії. Щоб уникнути депресії необхідно усвідомити, що наявність дитини не змушує тебе обірвати всі контакти із зовнішнім світом. Її присутність в твоєму житті не позбавить тебе чогось, а навпаки, наповнить твоє життя яскравими фарбами. Адже ви разом будете проживати з нею важливі моменти: перша посмішка, перші кроки…

Тебе ніхто не позбавляє можливості зробити кар’єру, адже це навіть допоможе твоїй дитині. У неї буде хороший садок, відмінна гімназія та вища освіту в престижному вузі. Але важливо все це, якщо пройде час, і ти будеш шкодувати, що першу посмішку малюка побачила його няня, а перше слово було не мама. Чи зможе кар’єра замінити все це особисто тобі?