Картини за номерами: переваги

Сьогодні з’явилася можливість у кожного спробувати себе в ролі художника. І, що найголовніше, малювати можна абсолютно все — навіть шедеври відомих майстрів. А навчатися кілька років в художній школі навіть не потрібно. Тепер прекрасна картина може бути створена за кілька днів. А допомогти в цьому створені картини за номерами.

kartini_po_nomeram_e03cОстаннім часом такий вид релаксації і мистецтва набирає все більшої популярності. І це зрозуміло — творчий потенціал тепер має можливість відкрити абсолютно кожен, у кого є бажання. І тут не потрібно багато вільного часу і багато досвіду.

Варто зазначити, якщо вас цікавить алмазна мозаїка, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

У чому переваги картин за номерами?

Найперше, що слід відзначити — це повний набір всього необхідного, що потрібно для малювання:

  • пензлі;
  • банки з фарбами;
  • контрольний лист;
  • полотно на підрамнику;
  • кріплення на стіну для готової картини.

Таким чином, Вам просто потрібно придбати цікавить набір і можна сміливо приступати до справи. Вже досвідчені люди в малюванні картини по номерах стверджують, що спочатку слід вибирати картон, щоб навчитися малювати. Цей матеріал здатний вбирати зайву фарбу. А це дуже важливо для художника-початківця. Хоча на картоні не вийде справжня картина, яка виходить тільки на полотні.

Якщо вибирати набір з полотном, то тут є два варіанти:

  • кольоровий контур;
  • монохромний контур.

Що стосується кольорового полотна, то даний варіант краще використовувати дітям і людям похилого віку, які вже погано бачать відтінки. Фахівці також радять починати малювання за номерами з пейзажів, натюрмортів, квітів, тварин. Також спочатку краще працювати з малими форматами. Вже маючи досвід роботи з полотном і фарбами, можна приступати до більш складних сюжетів: ікони, архітектурні споруди, ангели і т. п.

Які правила слід пам’ятати під час малювання?

Фахівці кажуть, що всі правила створені для того, щоб їх порушувати. У сучасному мистецтві взагалі немає ніяких інструкцій. Але знати деякі правила все ж варто знати. Йдеться про елементарні світло і тіні, штрихування і лінії, площини і перспективи. Також варто розуміти, що таке задній і передній план.