Картини за номерами: чим вони особливі?

Чудова можливість для будь-якого охочого відчути себе справжнім творцем, створюючи власноруч унікальні шедеври — це картини за номерами. Техніка малювання за номерами надає можливість будь-якій людині створювати чудові картини, при цьому, не маючи спеціальної художньої освіти. Картини за номерами — хобі оригінальне.

kak-resovat-kartinu-po-nomeram-04Воно відрізняється здатністю захопити одночасно кілька людей і простатою в освоєнні. Дивовижний елемент декору, предмет інтер’єру, прекрасний сюрприз або презент — підсумок такого хобі. Сьогодні картини за номерами починають завойовувати все більшу популярність. Це й не дивує, адже вони здатні доставити справжню насолоду, причому людині самого різного віку. Набір «Картини за номерами» включає в себе: інструкцію, кисті для малювання, упаковку-кейс, деталі кріплення на стіну, полотно, виконане з бавовни, яке має пронумеровану контурну картинку, акрилові фарби на водній основі з нетоксичних компонентів.

До речі, ви можете купить картины по номерам Киев швидко та вигідно на сайті tvor.com.ua.

До речі, ці фарби також пронумеровані і змішування вони не вимагають. До того ж такі фарби відрізняються насиченим кольором і стійкістю. Картини за номерами можуть створювати і діти і дорослі. Причому навіть у тому випадку якщо малювання — не ваше хобі, ви цілком зможете намалювати картину самостійно. Тут немає абсолютно ніяких складнощів. Так на полотні ділянки, які необхідно розфарбувати певним кольором, відзначені номерами. До того ж баночки з фарбою прономеровані аналогічними номерками.

Для любителів і початківців художників це дуже зручно. Використовувана в даному випадку акрилова фарба не розтікається і не змішується. Будь-хто може створити ту чи іншу картину. Важливо відзначити, що картини за номерами створюються не на комп’ютері, а вручну. Саме тому вони виглядають надзвичайно красиво і натурально. Тут застосовуються виключно природні матеріали.

Полотно виконане з льону або бавовни. Таке полотно чудово натягується на підрамник. Рама виконана з натуральної деревини, тому прослужить вона не один десяток років. Створення зображення за номерами — це зовсім нескладний спосіб створити власноруч шедевр. Купуйте «Картини за номерами» і створюйте унікальні речі!