Картини в інтер’єрі

Дуже багато декоративних прийомів, які звикли застосовувати дизайнери при створенні інтер’єру. Однак, слід знати, що картини, також не втрачають своєї популярності в якості декорацій для стін.

2Картини та їх місце розташування, можуть створити досить оригінальні рішення в інтер’єрі абсолютно будь-якої кімнати. Полотна застосовувалися у вигляді прикрас для стін давним-давно, але і в наш час ця тенденція залишається досить поширеною.

Величина картини
Дуже часто, в сучасних квартирах, просто нікуди вішати полотна значних розмірів. Це відбувається через те, що не кожен згоден, щоб картина була розташована практично на всю стіну. Також, доведеться для подібного роду декору, підбирати особливо міцні кріплення, які будуть створювати складну конструкцію. У наш час, дуже популярно робити велику композицію за рахунок декількох малих або середніх полотен, постерів або ж фотографій. Подібна конструкція може займати весь простір стіни. Періодично у ній можна буде щось міняти, а це безперечна перевага.

Головні правила

  • Щоб правильним чином розмістити картини на стіні, є декілька не особливо складних правил. Розташовуватися картина повинна на нерозподіленій ділянці стіни і ніяким чином не перекриватися іншим декором або ж предметами інтер’єру. З приводу розміщення, слід сказати, що картина не може розташовуватися дуже високо або ж нижче центру стіни. Далі розвивати цей момент, можна слідуючи своїй фантазії і смаку.
  • Однак є один нюанс: на картину повинно потрапляти цілком пристойна кількість світла, щоб кожен зміг спокійно побачити, що на ній намальовано. Вплив сонячних променів протипоказаний, так як вони просто зіпсують полотно.Правила, які були змальовані вище, відносяться суто до класичного розташуванню картин – коли тільки одне полотно розташовується на стіні. Якщо ж мова йде про композиції, то тут можна дати волю фантазії, і на виході побачити оригінальне рішення, яке безсумнівно принесе всьому інтер’єру родзинку.

Композиція
Якщо підбираються полотна в одну композицію, то по деяким параметрам, вони повинні підходити один одному.

Найчастіше дані параметри бувають наступними:

 

 

  • Колірна гамма. При виборі картин, потрібно враховувати, щоб колірна гама збігалася або ж одна картина доповнювала іншу.
  • Сенс. Мотиви картини повинні бути схожими. Дуже просто власними руками створити схожість між картинами. Досить просто помістити їх в рамки одного кольору.