Картина як елемент сучасного інтер’єру

Приблизно з XVII століття в будинках людей знатних станів як елемент декору стали з’являтися картини. Тоді було модно вставляти картини в золоті рами, прикрашені розсипом коштовного каміння. Дивлячись на такі елементи декору, гості могли наочно оцінити достаток і благополуччя господаря будинку.

картЗараз при виборі картини в першу чергу цінується майстерність художника, глибина сюжету і краса композиції. Якщо мова не йде про антикварні твори мистецтва, то зображення підбирають з урахуванням наявної (або передбачуваної) обстановки і психологічного сприйняття сюжету.

В інтернеті можна зустріти цікаві набори для інтер’єру, які складаються з картини і декоративних наволочок на диванні подушки або картини і шкатулки в єдиному стилі. Купуючи такий комплект, ви заздалегідь позбавляєте себе від турбот, пов’язаних з підбором окремих елементів декору, які будуть поєднуватися один з одним.

До речі, на сайті http://pictor.com.ua/ ви можете придбати красиві картини для своєї домівки за низькими цінами. Тут є авторські роботи, як від відомих художників, так і від новачків у цій справі, проте в будь-якому випадку ви точно знайдете шедевр, який зачепить вас за живе.

Сюжет полотна може бути яким завгодно, проте психологи не рекомендують вибирати для будинку картини із зображенням агресивних сцен, елементів насильства, військових дій і подібної руйнівної тематики. Виняток становить робочий кабінет, де можна розвісити мисливські картини.

Якщо на одній стіні планується сусідство кількох картин, то найкраще обрамити їх однаковими рамками. Добре, якщо матеріал рами буде поєднуватися зі стилем меблів. Крім класичних багетів з дерева в сучасному інтер’єрі вітається використання варіантів із пластику й металу.

Якщо сумніваєтеся у власному смаку, то не відмовляйтеся від думки доповнити інтер’єр ефектним полотном, просто зверніться за допомогою до професійного дизайнера. Вдало підібрана картина обов’язково додасть тепла і затишку вашому будинку!