Карпатський «Стоунхендж»

А Ви знали, що в Карпатах знаходиться власний Стоунхендж?

Так, ця місцевість здатна здивувати кожного туриста завдяки величезній кількості різних розваг і можливостей організувати сімейний відпочинок в Карпатах. Карпатський Стоунхендж є цілою низкою високих скель і величезних каменів. До них веде Стежка Довбуша. Тієї самої легендарної людини, чиє ім’я вивчають в школах.

Як дістатися до цього унікального місця?

pasted image 0 (45)Подорожуючи по Карпатам, обов’язково варто відвідати український Стоунхендж. Розташоване це місце між містом Яремче та селищем Микуличин. Дістатися до пам’ятки можна будь-яким зручним для Вас способом:

  • Маршруткою;
  • Автомобілем;
  • Автобусом.

Офіційний вхід на територію розташований відразу біля головної дороги, тому заблукати важко. Також для туристів розташовані покажчики і невеликий базарчик, де можна прикупити різних карпатських сувенірів.

Чому в цьому місці кожному варто побувати?

Це велика і красива ділянка лісу в горах. На цій території розташовано безліч величних каменів. Також там є височенні скелі та печери. У цій місцевості дуже легко сховатися, тому не дивно, що з ним пов’язують ім’я Олекса Довбуша.

Для того щоб дістатися від головного входу до самого місця, пропонується скористатися двома різними маршрутами. Найкраще пройти по одному, а повернутися по іншому, тому що кожен з них унікальний і особливий. А також у Вас буде в два рази більше цікавих локацій для створення фотографій.

Маршрут проходить через справжній гірський ліс, а це дуже красиві місця. Також від покажчиків краще не відхилятися, бо можна заблукати. У деяких місцях будете зустрічати важкодоступні перешкоди для звичайного туриста. Тобто до цього потрібно якщо не фізично, то морально підготуватися.

Досвідчені туристи радять постаратися піднятися на найвищу з комплексу скель Стоунхенджа. Звичайно, це буде не дуже легко, але зате вид відкриється приголомшливий. Будете спостерігати красивий ліс, гори, а також річку, шум від якої буде супроводжувати весь шлях до монументів.

Де можна відпочити?

Піші прогулянки це звичайно добре. Але потрібно і проводити час з комфортом. У будь-який час року можете скористатися послугами апарт-готелю «Вершина» і зняти зняти будинок в Яремче.

Це відмінне місце, де є басейн, лазня, а також приголомшливий вид на гори. Місце, де можна повноцінно оцінити всі переваги Карпат. І тут кожному обов’язково потрібно побувати.