Капустяна дієта для схуднення

Капустяна дієта для схуднення була створена в кінці 20 століття, для допомоги людям в реабілітації після операцій. Але ця дієта так само корисна і тим хто хоче скинути зайву вагу. Швидкого схуднення завдяки цій дієті не доб’єшся, але саме вона є однією з найефективніших.

kapystnaja-dieta-dlya-pohydenijaКапустяна дієта для схуднення розрахована на 10 днів з дотриманням певних правил. При використанні її потрібно прибрати зі свого раціону цукор, сіль, борошняні та кондитерські вироби, алкоголь. Позитивний вплив приносить вживання зеленого чаю і мінеральної негазованої води. При чому за добу потрібно випивати рідини не менше 2 літрів.

Капусту можна вживати як відварну, так і у вигляді супів, відварів, салатів, тушковану, запечену. Сиру капусту можна вживати в перервах між прийомами їжі для втамування голоду. Під час капустяної дієти дозволено приймати в їжу фрукти, соки, додавати невелику кількість інших овочів в різні страви з капусти.

Капуста У своєму складі має досить велику кількість вітамін, клітковини, фосфору, кальцію. Взагалі, при цій дієті можна використовувати будь-яку капусту. Але варто пам’ятати що калорійність різних сортів капусти буде відрізнятися.

Капустяна дієта для схуднення налічує в собі багато різних варіацій. І незалежно від того яку варіацію ви виберете, потрібно знати, що капуста може принести як користь організму, так і шкоду. Худнути за допомогою цієї дієти протипоказано людям з цукровим діабетом, людям у яких проблеми з нирками, шлунково-кишковим трактом і великий ступінь ожиріння.

Потрібно пам’ятати, що ця дієта є низькокалорійною, і людина при її використанні може відчувати дратівливість, втому, головний біль і зниження функцій пам’яті. З цього при використанні цієї дієти необхідно приймати комплекси вітамінів для підтримки організму. При використанні цієї дієти більше 7 днів починає спалюватися м’язова маса, тому потрібно бути обережною.