Камені та їхній вплив на людину

Ще в давні часи люди помітили вплив каменів на душевний стан людини. Вважається, що камені при тривалому носінні впливають на життя господаря.

gems-com-uaЩе древні люди звернули увагу на корисні властивості каменів, побачили їхню красу, можливість перемагати зло і приносити щастя. Таким чином купуючи ювелірні вироби, слід звертати увагу на дорогоцінні камені, якими вони прикрашені. Для того що б вибрати камінь, треба для початку переконатися що він вам подобається, адже не рідко це найголовніший критерій. Часто люди інтуїтивно відчувають чи підходить камінь саме їм чи ні.

Розглянемо деякі камені

Камінь цитрин має циліндричну форму і сонячно-жовтий колір, тому, вважається що камінь, ввібрав енергію сонечка. Власник цього каменю може отримати енергетичне підживлення з його боку при спаді життєвих сил через різні проблеми. Цитрин піднімає самооцінку, впевненість у своїх силах, упорядковує думки, закликає до творчості. Він може принадити удачу в грошових справах. Якщо такий камінь, покласти недалеко від готівки, він допоможе розбагатіти. Цей камінь, як сонечко, приносить в будинок тепло і світло, він здатний покращувати і відновлювати відносини між людьми.

Рубін — це червоний напівпрозорий камінь, який гідно оцінили в країнах Сходу навіть вище ніж діаманти. Його головна магічна властивість — породжувати владу над чимось великим. В руках людей без поганих думок він принесе вдачу, дасть велику любов і приведе до великих перемог. Рубін змінює колір при приблеженні небезпеки.

Агат — це символ здоров’я і довголіття, гармонії і захисту. Отриманий як подарунок від люблячого чоловіка він стане чудовим талісманом і оберегом на все життя.

Діамант ще з давніх-давен є дуже потужним талісманом, який надає господареві силу, хоробрість, непереможність в бою. Дарує, мужність, проганяє погані думки, веде до багатства. Людина, що носить діамант, стає більш товариською, у неї зменшуються викиди негативної енергії. Сам камінь показує свого господаря з кращого боку. Діамант з салатовим відтінком — оберіг материнства.

Топаз оберігає від простудних захворювань, лікує органи черевної порожнини та печінку. Допомагає при сильному нервовому потрясінні і безсонні, знімає втому і депресію, зміцнює імунну систему, захищає від психічних захворювань, загострює смакові відчуття.

Як відомо, каменів існує безліч, і всі вони мають унікальні властивості. Вони не покращують ваше життя відразу ж після придбання, а поступово, накопичуючи інформацію, змінюють життя свого власника. Головне це підібрати підходящий саме вам камінь. Камені, які дісталися вам у спадок, проявляють свої властивості на багато сильніше. Багато років камені можуть ніяк себе не проявляти, накопичуючи в собі сили.

Вдалих покупок.