Качаємо прес з допомогою вправ на фітболі

Для того, щоб не нашкодити хребту і не накачати шию замість преса, виконуйте різні вправи для преса на фітболі. Зверніть свою увагу, що вправи для жінок дуже відрізняються від вправ, які виконують чоловіки. Щоб вам було простіше качати прес, виконуйте прості вправи з гімнастичним м’ячем.

1356935163Вам слід лягти на підлогу, тільки в такому положенні притисніть поперек щільно до підлоги. Ноги намагайтеся піднімати вгору рівними, щоб вийшов кут 90 градусів. Підніміть лопатки від підлоги, а підборіддя намагайтеся тягнути вгору. Руки слід витягнути вперед і тримати їх на вазі. При виконанні цієї вправи робіть часті видихи, рухаючи руками вгору-вниз. Спочатку зробіть глибокий вдих і підніміть руки вгору, а потім слід зробити десять коротких видихів, плавно опускаючи руки вниз.

До речі, в комплексі з такими вправами також можна використовувати Ab Gymnic — потужний пояс-міостимулятор для похудання та підтримки фігури. Завдяки цьому пристрою ви зможете отримати красивий прес практично без зусиль! Та все-таки краще одночасно з його використанням чередувати й звичні фізичні навантаження, адже пояс, на жаль, не може замінити весь комплекс вправ для здоров’я і краси вашого тіла!

Якщо ви хочете зробити вправу складнішою, то візьміть фітбол і покладіть на нього свої ноги. Складність буде полягати в тому, щоб м’яч залишався на місці, коли ви будете робити плавні рухи руками. Ноги повинні бути схрещені, але при цьому потрібно притискати м’яч однієї з п’яток. Виконуйте цю вправу десять разів.

Якщо ви хочете, щоб працювали потрібні м’язи, то намагайтеся не напружувати шию. Голову тягніть вгору, а не вперед. Так ви будете качати прес правильно.

При виконанні наступної вправи треба лягти на спину, поперек щільно притиснути до підлоги. Якщо вам важко стежити за попереком, поки виконуєте вправу, можете підкласти під поперековий прогин рушник, згорнутий валиком. Піднімайте ноги вгору так, щоб вони з тілом утворювали кут 90 градусів.

Сподіваємося, стаття була для вас цікавою. Поділіться посиланням на неї зі своїми друзями та знайомими.