Каблучки для заручин

Весільні обручки, безумовно, є найбільш дорогими і заповітними ювелірними прикрасами. Але у жінок є ще один ювелірний виріб, який вони вважають не менш значущим — це каблучка, піднесена коханим на заручини!

57b6a87914506Золоті каблучки для заручин з’явилися одночасно з традицією робити пропозицію. Розповісти про свої наміри і зробити при цьому подарунок, прагнув кожен наречений, а тому, одночасно з пропозицією, дівчина отримувала якийсь пам’ятний знак: вінок, намисто, хустка і так далі. Згодом, з’явилися ювелірні вироби, які стали підносити молоді люди в день заручин.

Символом вічності і нескінченності, в давнину, та й на сьогоднішній день, вважається каблучка. Саме тому її і прийнято підносити в цей день. Вона символізує нескінченність почуттів і відносин.

Надівається прикраса під час заручин, на той же палець, що і обручка. До речі, багато хто вважає, що носити її на іншому пальці не можна, так як може не відбутися весілля.

Безумовно, дівчата носять дані каблучки до весілля, знімають лише в день весілля, щоб надіти обручку, а далі вони носяться, як і будь-який інший ювелірний виріб.

Зверніть увагу, що кольцо для предложения от Kazka ви можете придбати на сайті kazka.ua за досить вигідними цінами!

Каблучку для коханої на день заручин, майбутній наречений підбирає вельми ретельно. Найбільш підходящим варіантом, стане виріб з невеликим діамантом. Безумовно, такий виріб може собі дозволити придбати не кожен чоловік, а тому, в даному випадку, при виборі прикраси, необхідно брати до уваги не тільки свої побажання, а й можливості. Не варто заради такої покупки залазити в борги, адже попереду ще чекає весілля!

Але, тим не менше, каблучка на заручини має бути виготовлена з дорогоцінного металу. Це може бути золото, срібло або платина, але не біжутерія.

Виконати виріб на замовлення для даного випадку, мабуть буде найбільш правильно. Адже каблучка буде зроблена спеціально для конкретної дівчини! А це стане додатковим підтвердженням серйозності намірів і глибини почуттів чоловіка!

Такі вироби декорують індивідуальними написами або орнаментами. Виконуючи їх на замовлення, можна попросити ювеліра, щоб він зобразив на каблучці якусь важливу інформацію, наприклад, дату знайомства пари, про яку знають лише вони. Можна придумати і щось інше, головне, щоб це було незвично і підкреслювало те, що виготовлено прикрасу спеціально для даної дівчини!