Йога — прагнення жінки до гармонії

Відчувати себе чудово і бачити радісним світ навколо — зовсім не примхливе, трохи дитяче бажання, яке іноді раптово окрилює дорослих людей, повністю сформованих особистостей. Ні! Це аж ніяк не інфантильність. Це просто природне бажання жити в гармонії з навколишнім світом, знаходити в ньому якомога більше світлих сторін і, звичайно, властиве виключно людині, яка прагне до отримання естетичної насолоди.

joga-v-zhizni-zhenshhinДля жінок, створінь більш вразливих і імпульсивних, останній пункт має особливе значення. Звідси і нещадна кількість методик, що застосовуються для підтримки форми тіла і організму в цілому у відмінному стані.

Що примітно, саме про стан організму в цілому все частіше і забувають, навіть не здогадуючись, що форма тіла — лише зовнішній прояв, лише оболонка цілого світу, нехай і злегка фізіологічного, зі своїми законами і правилами. І якщо гармонії в цьому світі немає, якщо душу постійно гнітять сумніви і образи, то про ідеальну форму тіла і мріяти зовсім не варто. А якщо досягти прекрасних форм і вдасться, то чи стане володарка їх воістину щасливою? Життя показує, що найчастіше ситуація складається повністю до навпаки.

На життєвому шляху часто зустрічаються зовні пересічні жінки, непримітні, тихі, але вони змушують піти за собою, надихаючі на багато чого, дарують людям, які з ними спілкуються не тільки абсолютно щиру усмішку, але і частинку своєї душі. У той час як формені красуні не викликають в душі ніяких емоцій, крім повного несприйняття та нудьги. Чи не є це прямим доказом того, що в людині важливіше внутрішнє багатство, краса душі?

Допомогти досягти такого унікального стану покликана йога. Вона, поза будь-якого зв’язку з виснажливими дієтами, дозволяє позбавитися від зайвої ваги, значно поліпшити зовнішній вигляд і знайти ту саму гармонію з самою собою. Жінок, регулярно практикуючих йогу, без труднощів можна виділити в числі інших представниць прекрасної статі.

Здавалося б, йога — звичайне виконання асан, спеціальних вправ, в поєднанні з освоєнням технік правильного дихання. Але зовнішня простота занять несе величезне внутрішнє значення. Перш за все, зміцнюються м’язи тіла, завдяки правильному диханню, активніше протікає обмін речовин, особливим чином відбувається масаж внутрішніх органів.

Але головним аргументом, що показує неймовірну важливість занять йогою, є той факт, що слідом за фізичним очищенням та оновленням організму приходить і духовне просвітлення, людина нібито заново народжується, починає бачити в усьому новий, більш глибокий сенс. А це, погодьтеся, багато вартує!