Італійський тип обличчя, або як не втратити свій шанс стати яскравою жінкою

Можливість стати яскравою жінкою не повинна бути упущена, поки ви ще молоді, тому для брюнетки, чиї соковиті губи так і хочеться цілувати, пора звернути увагу на італійський тип обличчя. Вам зовсім не треба бути худорлявою дамою з витягнутим донизу овалом, так як макіяж брюнетки і є той самий італійський стиль, але без соковитих вуст.

donna-coppola-2013_anteВи знаєте, що таке жіноча краса? Це трохи туші, чорного олівця, рум’ян, тіней і золотистої пудри. Саме її відтінок притаманний італійським жінкам, смаглявим і дуже привабливим. Вони не жінки вамп, а сексуальні спокусниці, що ваблять теплими променями затишку. Саме стиль макіяжу «затишок» приваблює практично всіх чоловіків, які попалися в тенета такої красуні.

Очі італійки — її пристрасть, навіть темно-сірий відтінок зіниці здатний тягнути до себе, як магніт, якщо до них вибрати тональний крем і розсипчасту пудру темно-жовтого кольору або кольору тютюн. Рум’яна — тільки насичених відтінків, причому коралові, кармін, рожеві або темно-персикові. Смуглі жінки з карими і болотними очима можуть собі дозволити яскравий макіяж.

Зелені очі з оливковою шкірою і волоссям кольору насиченого каштана вимагають кілька згладжених тонів: таким жінкам варто звернути свою увагу на пудру і тональник кольору стиглого персика, а рум’яна тільки відтінку кориці.

Світло-каштанове волосся у брюнеток з темними очима не повинно йти від ніжних тонів: пудру варто застосовувати тільки бежево-рожеву, а на вилиці наносити рум’яна кольору ранкової зорі.

Очі для пекучих брюнеток завжди вимагають чорного олівця і такої ж підводки на верхню і нижню повіку. Більше виразних засобів: фіолетова гама тіней, сірі відтінки мокрого асфальту, блакить моря і срібло ідеально поєднуються з очима брюнеток.

На губи блиск, але настільки непомітний і матовий, щоб він практично зливався з чуттєвим ротом.